מבצעי רכב אחרונים

פיאט פנדה במבצע – 60 אלף שקל בלבד

פיאט מחסלת את מלאי הפנדה במבצע ללקוחות אורנג' בלבד במחיר המציב אותה מול סוזוקי אלטו.

פיאט פנדה

זה לא סוד שפיאט פנדה מתומחרת הרבה מעל המחיר הראלי שלה כאשר המחירון הרשמי שלה מצביע על הסכום 80 אלף ש"ח. לכן את עיקר מכירות הפנדה בשנים האחרונות, ביצע סמל"ת דרך מבצעי מכירות כמו המבצע האחרון ללקוחות השופרסל בו הוצעה הפנדה במחיר של 67,000 ש"ח.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כיום, עם מחירי מכוניות המיני בין 60 אלף לאלטו ל-67 אלף לספארק, וכאשר פיאט פנדה החדשה כבר באופק ותוצג בתערוכת פרנקפורט הקרובה, לסמל"ת שוב אין ברירה אלא לצאת "במבצע" נוסף וכנראה אחרון לפנדה הנוכחית במחיר של 59,990 ש"ח ללקוחות אורנג בלבד, מה שמתורגם להנחה של 20,000 ש"ח. מחיר מבצע זה מציב את הפנדה מול מחירה של סוזוקי אלטו ידנית ו-2000 ש"ח פחות ממחירה של קיה פיקנטו 1.0 ליטר ידנית, אך לזו האחרונה יתרון עצום בכל התחומים כולל אבזור, איכות חומרים, מרווח ובטיחות, בכל זאת יותר מ-7 שנות תכנון מפרידות בינהן.

 

פיאט פנדה נמכרת עם מנוע 1.2 ליטר בהספק של 69 כ"ס (לעומת 60 כ”ס בעבר), תיבת הילוכים ידנית, שני חלונות חשמל קדמיים, שתי כריות אוויר ומערכת שמע בהתקנה מקומית.

למרות גילה הוותיק, פיאט פנדה היא עדיין אחת המכוניות העירוניות הטובות ביותר ובין החסכוניות שיש. פיאט פנדה מבחן דרכים – עדיין רלוונטית

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות