דאטסון חושפת את המכונית הראשונה שלה

דאטסון חושפת לראשונה איור רשמי של ה-K2, המכונית הראשונה של המותג שקם לתחייה.

דאטסון חושפת לראשונה את ה-K2, המכונית הראשונה של המותג

לפני כשנה וחצי, הברית רנו-ניסאן הכריזה על תחייתו מחדש של המותג דאטסון. בשונה מבעבר, המותג בגלגולו החדש מיועד עבור שווקים מתפתחים כאשר השווקים הראשונים שיקבלו את דגמי דאטסון החדשים הם הודו, אינדונזיה, רוסיה ודרום אפריקה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ב-15 יולי, דאטסון תציג בניו דלהי את הדגם הראשון של המותג (שם קוד K2) והיום, דאטסון חושפת איור רשמי ראשון של הדגם. ה-K2 היא מכונית סופרמיני המבוססת על המיקרה של ניסאן אך בהתאם לרוח המותג, היא תהיה זולה יותר לרכישה ואחזקה. בהמשך השנה, דאטסון תציג דגמים נוספים על בסיס לאדה הרוסית אותה רכשה רנו בשנה שעברה.

 

רנו גילתה בשנים האחרונות שהכסף הגדול נמצא דווקא בשווקים מתפתחים ומותג דאצ'יה אותו רכשה רנו בתחילת שנות ה-2000, משאיר כיום לחברה הרבה מאוד כסף מזומן בכיס עם מכירות שכבר חצו את רך ה-400,000 רכבים בשנה. רכבים לשווקים מתפתחים דורשים השקעה נמוכה משמעותית בפיתוח ובטיחות מרכבים המיועדים לשווקים מפותחים. אם בעבר יצרני הרכב היו משווקים בשווקים מתפתחים מכוניות שיצאו משירות בשווקים מפותחים, כיום המרחק הטכנולוגי בין אותם השווקים מחייב את יצרני הרכב לייצר רכבים המיועדים במיוחד לאותם השווקים.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • אלי

    לדעתי לא הכי יפה. אבל למה לבסס אותה על הלאדה? הרי ללאדה יש כבר את השברולט ניבה (Chevrolet Niva) ללא קשר, וזה יצ**** לא משהו, אז למה? האם תהיה בישראל?

    כתובת URL מקוצרת: