הצצה לניסאן סנטרה 2019 החדשה

ניסאן סנטרה החדשה
ניסאן סילפי החדשה - הצצה לניסאן סנטרה החדשה.

ניסאן חושפת בסין את הסילפי החדשה, הגרסה לשוק הסיני של ניסאן סנטרה. את הסנטה החדשה הרלוונטית לשוק המקומי שלנו, ניסאן תחשוף בהמשך השנה.

 

בישראל, ובמיוחד בארה״ב, היא מוכרת כניסאן סנטרה אך בסין ומזרח אסיה היא מוכרת ניסאן סילפי (Sylphy) וכעת בתערוכת שנגחאי, ניסאן חושפת את הסילפי החדשה המספקת לנו הצצה לניסאן סנטרה החדשה אשר תוצג בהמשך השנה בארה״ב.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

העיצוב החיצוני החדש של המשפחתית סדאן של ניסאן מרשים, מודרי ונאה משמעותית מזה של הדגם הנוכחי. העיצוב החדש מעניק לדגם מראה רחב ובעל נוכחות ובפרופיל אנחנו מזהים את אלמנט הגג הצף בהשראת המקסימה, עם הפס השחור בקורת C האחורית (ניתן לצפות להבדלים קלים בעיצוב בגרסה שתוצג עבור שוקי המערב). בניסאן מציינים כי העיצוב החדש אפשר לה להפחית את מקדם הגרר לנתון של 0.26.

 

ניסאן סנטרה החדשה
עיצוב בהשראת האלטימה והמקסימה.

מרשים לא פחות הוא תא הנוסעים של הדגם המעוצב בהשראת האלטימה החדשה (שעדיין לא הגיעה לישראל) אך זוכה לנגיעות עיצוב ייחודיות משלו כגון שלישיית פתחי המיזוג המרכזיים בעיצוב טורבינה. כמו באלטימה, גם כאן אנחנו מוצאים במרכז הדשבורד מערכת מולטימדיה עם מסך מגע ״8 ומסך ״7 בין מד המהירות לסל״ד בלוח המחוונים.

 

ניסאן סנטרה החדשה תא הנוסעים
שדרוג משמעותי לעומת הדגם הנוכחי.

הדגם מצויד במבחר רחב של מערכות בטיחות מתקדמות, כולל בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור ועוד. בשלב זה, ניסאן לא מציינת מה נמצא מתחת למכסה המנוע ובכל מקרה, זו לא יחידת הנעה רלוונטית לשוק המקומי שלנו.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות: