הצצה ראשונה: 2016 ב.מ.וו סדרה 7 החדשה

ב.מ.וו חושפת פרטים ראשונים ותמונות של סדרה 7 החדשה שתהיה קלה יותר בכ-130 ק"ג, טכנולוגית יותר כולל מערכת iDrive חדשה ותצויד במנועי שישה צילינדרים טווין-טורבו חדשים.

2015 ב.מ.וו סדרה 7 החדשה

ב.מ.וו תציג את סדרה 7 החדשה בתערוכת פרנקפורט בחודש ספטמבר הקרוב, עד אז, היא חושפת כעת פרטים ראשונים על הטכנולוגיה שתשמש את הדגם לצד מספר תמונות של הדגם תחת מעטה של הסוואה. לפי ב.מ.וו, סדרה 7 החדשה "קובעת אמת מידה חדשה בתחום המשקל, דינאמיות, נוחות ותפעול וקישוריות אינטליגנטית.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

באמצעות שימוש נרחב בסיבי פחמן מחוזקים בפלסטיק (CFRP) במבנה תא הנוסעים "Carbon core", סדרה 7 החדשה משילה כ-130 ק"ג ממשקלה לעומת הדגם המוחלף. השימוש הנרחב ב-CFRP, יחד עם אלומיניום, אפשר בנוסף להגדיל את הקשיחות המבנית של הדגם.

 

הגרסאות הנמכרות ביותר של הדגם - 730i ו-740i - יצוידו במנועי שישה צילינדרים טווין-טורבו חדשים שישודכו לגרסה משופרת של תיבת השמונה הילוכים האוטו' המוכרת של החברה.

 

בכדי להציע חווית נהיגה מרגשת לצד נוחות/איכות נסיעה גבוהה, כל הגרסאות יצוידו במתלי אוויר המאזנים את המרכב באופן אוטו', יחד עם מערכת בולמים אדפטיביים. מערכות אלו יחד עם מערכת היגוי אקטיבית חדשה ומוטות מייצבים נשלטים אלקטרונית, מבטיחים לפי ב.מ.וו שיפור משמעותי בנוחות ובהתנהגות הכביש של הדגם. כמובן שלרשות הנהג בורר מצבי נהיגה הכולל שלושה מצבים "רגילים" (ספורט, נוחות וחיסכון) לצד מצב רביעי חדש – אדפטיבי – בו המערכת מתאימה אוטו' את המערכות השונות של הרכב בהתאם לסגנון הנהיגה של הנהג.

 

 

סדרה 7 החדשה תהיה הראשונה מבין דגמי ב.מ.וו לעשות שימוש בדור החמישי של מערכת המולטימדיה והמידע iDrive. המערכת שתוכננה מחדש לחלוטין, כוללת לראשונה מסך מגע מרכזי שניתן לתפעול גם באמצעות מחוות ידיים. למערכת חיישן 3D המזהה את תנועות הידיים, כך למשל סיבוב של האצבע מול המסך (אין צורך במגע) יגביר את הווליום.

 

בנוסף לכך, סדרה 7 החדשה תהיה המכונית הראשונה בעולם להציע חנייה אוטו' באמצעות שלט (מפתח הרכב) כך שכל תהליך החנייה נעשה ללא צורך בנהג מאחורי ההגה.

 

ב.מ.וו אמנם חושפת רק תמונות של הדגם העוטה הסוואה כבדה, אך לא קשה להבחין שהדגם שומר על קווי העיצוב של הדגם הנוכחי, כך גם למדנו מתמונות ריגול של הדגם ללא כל הסוואה שנחשפו ברשת לפני מספר חודשים. אותן תמונות גם סיפקנו לנו הצצה אל תא הנוסעים של הדגם שגם הוא כמו העיצוב החיצוני, אבולוציה לדגם הנוכחי.

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות