חשיפה בקרוב? פיקנטו הבאה כמעט ללא כל הסוואה

קיה פינקטו הבאה נתפסת בעדשת המצלמה, כמעט ללא כל הסוואה.

2017 קיה פיקנטו תמונת ריגול
פיקנטו 2017 החדשה עם מעטה קל של הסוואה.

זו תמונת הריגול הטובה ביותר עד כה של הפיקנטו 2017 החדשה ולפי כמות ההסוואה הדלה, קיה צפויה לחשוף את הדגם כבר בשעות או בימים הקרובים.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לא קשה להבחין מהתמונה כי הפיקנטו הבאה היא אבולוציה עיצובית לדגם הנוכחי כך שהפרופיל השתנה רק במעט ואת עיקר השינוי החיצוני נמצא בחזית הדגם, זו צפויה להיות דומה עד מאוד לחזית של הריו החדשה, אותה קיה הציגה מוקדם יותר השנה.

 

מהעיצוב החיצוני שלא השתנה משמעותית, ניתן להניח כי הפיקנטו החדשה עושה שימוש בפלטפורמה משודרגת של הדגם היוצא, כך שמידות הדגם לא צפויות להשתנות משמעותית. תא הנוסעים לעומת זאת, יהיה חדש לחלוטין בעיצובו ויציג כמו הדגם היוצא קפיצת מדרגה משמעותית בכל הקשור לעיצוב ואיכות בסגמנט המיני.

 

בתחום המנועים לעומת זאת אנחנו לא מצפים לשינויים אלא רק לגרסאות מעודכנת של המנועים המשרתים כיום את הפיקנטו, אולי למעט הפיקנטו ספורט שככל הניראה תצויד בגרסה מוחלשת של מנוע ה-1.0 טורבו החדש של קיה.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • אבי

    אם הפיקנטו החדשה תוצע גם היא עם 7 שנות שנות אחריות יצ**** ותציע נוחות טובה, מחיר משתלם ותמורה טובה- הרי שגם היא תהפוך תוך זמן קצר ללהיט מכירות היסטרי. כל תרחיש אחר יצליח מאוד להפתיע...

    כתובת URL מקוצרת:
  • אם הפיקנטו החדשה תוצע גם היא עם

    7 שנות שנות אחריות יצ**** ותציע נוחות טובה, מחיר משתלם ותמורה טובה- הרי שגם היא תהפוך תוך זמן קצר ללהיט מכירות היסטרי. כל תרחיש אחר יצליח מאוד להפתיע...

    כתובת URL מקוצרת: