×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 888

חשיפה ראשונה: טויוטה אוריס 2015 החדשה

טויוטה חושפת תמונות ופרטים ראשונים על האוריס 2015 שזכתה למתיחת פנים ותוצג בתערוכת ז'נבה.

2015 טויוטה אוריס

לצידה של טויוטה אוונסיס 2015 החדשה, טויוטה תציג בתערוכת ז'נבה בתחילת החודש הבא גם את האוריס 2015 החדשה זאת לאחר שהדגם זכה למתיחת פנים - מקיפה למדי. מתיחת הפנים בוצעה בשתי תצורות המרכב של הדגם – סטיישן והאצ'בק.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לפי טויוטה, מתיחת הפנים לדגם כוללת עדכון לעיצוב החיצוני, שדרוג תא הנוסעים יחד עם תוספת אבזור נוחות ובטיחות.

 

האוריס, שהוצגה לראשונה בדורה השני והנוכחי ב-2012 והייתה מהדגמים הראשונים להציג את שפת העיצוב הנוכחית של טויוטה, זוכה בדגמי 2015 למראה מלוטש יותר המושג באמצעות חזית שעוצבה מחדש לחלוטין. טויוטה לא חושפת עדיין את חלקה האחורי של האוריס, המוצגת כאן בגרסתה ההיברידית, אך ניתן להניח שגם שם טויוטה ביצעה שינויים בעיצוב. מסכמים את העדכון החיצוני אלו חישוקי גלגלים בעיצוב חדש.

 

עדכון משמעותי יותר טויוטה ביצעה בתא הנוסעים, כאשר היא עיצבה מחדש את כל הדשבורד, עדכנה את איכות החומרים והגימור והתקינה מערכת מולטימדיה חדשה יחד עם מערך שליטה חדש למערכת בקרת האקלים. סך כל השינויים שנעשו בתא הנוסעים, והם רבים, מעניקים לתא הנוסעים מראה אחיד יותר ומשודרג משמעותית לעומת הדגם היוצא.

 

טויוטה לא מציינת האם נעשו שינויים ביחידות ההנעה של הדגם, אך כמתחייב באירופה כל המנועים צריכים לעמוד כעת בתקן אירו 6 החדש. היצע המנועים לא צפוי להשתנות והוא יכלול ארבע יחידות הנעה: 1.6 ליטר 132 כ"ס, 1.33 ליטר 99 כ"ס, 1.4 ליטר דיזל עם 90 כ"ס וכמובן, עם יחידת הנעה היברידית, האחראית לכ-50% ממכירות הדגם באירופה, המבוססת על מנוע 1.8 ליטר ובהספק כולל של 136 כ"ס.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות