למבורגיני מפתחת מכונית סאלון 4 דלתות

למבורגיני מפתחת בימים אלו דגם שלישי לחברה, מכונית סאלון 4 דלתות על בסיס הקונספט אסטוק.

למבורגיני אסטוק קונספט

למבורגיני הציגה בשנת 2008, מכונית סאלון קונספט בשם אסטוק. הביקורות היו חיוביות, אך המשבר הכללי העולמי שלא איחר לבוא, הכניס את תכניות היצור למגרה. עם שוך המשבר הכלכלי ויחד עם קצב מכירות מרשים בשווקים חדשים כגון סין ורוסיה, התכניות חזרו אל שולחן העבודה בלמבורגיני. בלמבורגיני מציינים, שללא הגב הכלכלי האיתן של קבוצת פולקסווגן, לא היה מתאפשר פיתוח דגם חדש שכזה, שכנראה יעשה שימוש באחת הפלטפורמות הקיימות בקבוצה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

 

שוק רכבי הספורט סאלון תופס תאוצה בשנים האחרונות כאשר הבכורה שייכת כמובן לפורשה עם הפאנאמרה. אם שמים לב, בכל פעם שכולם אומרים לפורשה שהיא עוסקת בחילול בקודש, כפי שהיה לפני הצגת הקאיין, הדגם זוכה להצלחה אדירה ולמעשה, הפאנאמרה והקאיין אחראים לעיקר הרווחים של פורשה כיום. למבורגיני הקטנה, רוצה גם פיסה מהעוגה הזו, למרות שמחירה צפוי להיות כפול ומבחינת המחיר היא תתחרה יותר באסטון מרטין רפיד מאשר בפאנאמרה.

 

נכון לעכשיו, התכניות ליצור ג'יפ יוקרתי כממשיכו של ה- LM002 המיטולוגי שהקדים את זמנו, לא עומדות על הפרק, או לפחות עד להצגת מכונית הסאלון החדשה. בכל זאת בחברה קטנה כמו למבורגיני, לא ניתן לעבוד על כמה פרויקטים שכאלו במקביל.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות