לראשונה: אישה תעמוד בראש סיטרואן

לינדה ג'קסון, מונתה לתפקיד מנכ"לית סיטרואן, האישה הראשונה אי פעם בראשות החברה והאישה השנייה השנה שהתמנתה לעמוד בראש מותג רכב גדול.

לינדה ג'קסון סיטרואן

סיטרואן מבצעת חילופי תפקידים ובראש החברה תעמוד לראשונה אישה, לינדה ג'קסון שמונתה לתפקיד מנכ"לית סיטרואן. גם בחטיבת הפרימיום DS של סיטרואן בוצעו חילופי תפקידים ולתפקיד מנכ"ל החטיבה המתרחבת מונה איב בנפונט. שניהם יכנסו לתפקידם בתחילת החודש הבא.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לינדה ג'קסון היא האישה השנייה השנה שנבחרה לעמוד בראש יצרן רכב גדול, בג'נרל מוטורס מונתה בתחילת השנה מארי בארה לתפקיד מנכ"לית GM במקומו דן אקרסון. ג'קסון בעלת וותק של מעל ל- 35 שנה בתעשיית הרכב, היא החלה את דרכה בשנת 1977 ברובר-MG, לסיטרואן היא הגיעה בשנת 2005 ובתפקידה האחרון שימשה כמנכ"לית סיטרואן בריטניה-אירלנד.

 

שני המנכ"לים החדשים נכנסים לתפקידים בתקופה מהחשובות ביותר בהיסטוריה של סיטרואן. לאחר עשור לא מוצלח במיוחד עם דגמים לא מספיק תחרותיים/אטרקטיביים, משבר כלכלי אירופאי מתמשך וחובות תופחים של החברה, סיטרואן (יחד עם פיג'ו כמובן) החלה השנה להציג את הדגמים החדשים שלה, אלו מצוידים בטכנולוגיה שאמורה להצעיד את החברה בעשור הקרוב לעבר שיקום והצלחה. בשתי החברות – סיטרואן ופיג'ו - עשו את כל הצעדים הנכונים מבחינת המוצר, איכותו והקדמה הטכנולוגית מול התחרות. מוצר טוב לא מבטיח כמובן מכירות והנושא החשוב לא פחות שעל המנכ"לית החדשה לעסוק בו, הוא שינוי תדמית האמינות של היצרן.

 

איב בנפונט שמונה לתפקיד חטיבת DS, התמנה במילים אחרות לתפקיד מנכ"ל סיטרואן סין שכן עיקר המיקוד כיום של חטיבת DS של סיטרואן הוא במוצרים לשוק הסיני. לכך היינו עדים לאחרונה בכל הדגמים החדשים שחטיבת DS הציגה - כולם מיועדים לשוק הסיני בלבד.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות