מונדיאו פרימיום: פורד מונדיאו (החדשה) וינייאלה

פורד רוצה לחדור לשוק הפרימיום העממי ותציג בפרנקפורט את המונדיאו החדשה בגרסת ונייאלה, סוג של רמת גימור ייחודית (מותג משנה) מעל גרסאות הטיטניום.

פורד מונדיאו וינייאלה - גרסת פרימיום יוקרתית למונדיאו החדשה

פורד מונדיאו החדשה אמנם עדיין לא משווק באירופה, זה יקרה רק בתחילת 2015, אך בתערוכת פרנקפורט הקרובה, פורד תציג את המונדיאו וינייאלה (Vingale) כקדימון למותג משנה בשם 'וינייאלה', תחתיו תציע פורד גרסאות פרימיום אקסלוסיביות לדגמיה השונים. אם תרצו, סוג של רמת גימור גבוהה במיוחד לדגמי פורד.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

דגמים שיוצעו תחת מותג המשנה וינייאלה, יזכו לשדרוג יוקרתי לעיצוב החיצוני ולתא הנוסעים. כמותג משנה, הטיפול בלקוחות יעשה בנפרד מלקוחות פורד הרגילים והם יזכו לחווית לקוח משודרגת בסוכנויות שימותגו במיוחד לשם כך "לאנשים הרוצים להרגיש מיוחדים", כך לדברי מנהל מכירות פורד אירופה. דגמים נוספים שיזכו להיכלל תחת מותג המשנה "וינייאלה" הם המיניוואן S-MAX, הפוקוס ST והקרוסאובר אדג'.

 

לעומת המונדיאו החדשה הרגילה, גרסת הוינייאלה זוכה בחזית משודרגת הכוללת גריל עם מסגרת כרום ושבכת רשת, פגוש קדמי בעיצוב שונה ותאורת LED ייחודית לדגם, חישוקי "20 בגימור כרום "אמריקן סטייל" ובקצרה, כרום ועוד כרום. בתא הנוסעים, העיצוב נשאר זהה למונדיאו הרגילה, אך כל חלקה פנויה בתא הנוסעים רופדה בעור והמושבים והדלתות רופדו בעור איכותי הרקום בדפוס מעוינים, כל זאת בכדי לספק תחושה יוקרתית יותר בתא הנוסעים.

 

 

המהלך הזה של פורד, די דומה למה שהיא ניסתה בעבר לעשות עם רמת הגימור גאיה (Ghia) ולפחות לפי המונדיאו וינייאלה, נדמה כי בפורד התאימו את העיצוב לטעם של הלקוח האמריקאי יותר מאשר לזה האירופאי. פורד צופה שכ-10-15 אחוז מהלקוחות יבחרו בגרסאות הוינייאלה. השם וינייאלה, כמו השם גאיה, הוא שמו של בית עיצוב איטלקי שעבד בעבר עם פורד וחוזר לעשות זאת שוב.

 

 

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • אלעד

    הם חייבים לתקן את תיבת ההילוכים - היא לא ברמה של האוטו

    כתובת URL מקוצרת:
  • בעל מונדיאו

    בארה"ב כבר נמכר

    כתובת URL מקוצרת: