נחשפה רשמית – למבורגיני ססטו אלמנטו

למבורגיני חשפה רשמית את הסוד של האלמנט השישי, 999 ק"ג ורק 2.5 שניות ל-100 קמ"ש.

למבורגיני ססטו אלמנטו - החוש השישי

זו הייתה האחת החשיפות המרגיזות יותר שעשה יצרן כלשהו, די מזכיר את מסע הפרסום של השקת הטיגואן בארץ. לאחר שישה טיזרים, עכשיו גם מספר הרמזים ברור לחלוטין, למבורגיני חושפת את המתכון שלה לאלמנט השישי, למבורגיני ססטו אלמנטו.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

להנכת האלמנט השישי, המתכון הוא זה: כמה שיותר קרבון וחישוקים קלים עם חיבור מרכזי, המאפשרים משקל זבוב של 999 ק"ג. מנוע אחד בנפח 5.2 ליטר V10 הלקוח מהגאיירדו סופרלג'רה ומקבלים את האלמנט השישי. 2.5 שניות למאה קמ"ש ומהירות מרבית לא מוצהרת של 350 קמ"ש. רק נזכיר כמובן, שהאלמנט השישי בטבלה המחזורית הוא כמובן קרבון, ומכאן שמה של הלמבורגיני הזו העשוייה רובה ככולה מקרבון.

 

וידאו - למבורגיני ססטו אלמנטו

 

בסנטה אגטה עושים קסמים. הגאיירדו סופרלג'רה השוקלת רק 1340 ק"ג, הייתה הקלה ביותר בהיצע של למבורגיני. הקוסמים הצליחו לייצר את הססטו אלמנטו במשקל הנמוך ב-341 ק"ג, על אותן מידות כמעט (לפחות לפי המראה). ניתן בהחלט לקרוא לזה, למבורגוני עושים לוטוס. משקלה של האליז הוא 910 ק"ג אך עם מנוע 1.8 ליטר בלבד. למשקל הזה, יש מחיר כמובן והוא יהיה מאוד מאוד יקר, כנראה עוד יותר מה- למבורגיני רבנטון שעלתה 1.25 מליון דולר ליחידה וממנה יוצרו רק 20 יחידות.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות