סמל"ת רוכשת 25 אחוז מאוטו איטליה

סמל"ת חתמה על הסכם עם קרדן רכב על רכישת 25% ממניות אוטו איטליה, יבואנית פרארי ומזראטי.

פרארי FF ישראל

מי שהייתה אמורה להיות באופן טבעי היבואנית של פרארי ומזראטי לישראל, עושה כעת צעד בכיוון כאשר קרדן רכב מדווחת היום (ב') כי חתמה על הסכם למכירת 25% ממניות חברת אוטו איטליה, היבואנית הבלעדית של רכבי פרארי ומזראטי לישראל, לחברת סוכנות מכוניות לים התיכון – סמל"ת, יבואנית פיאט, לנצ'יה ואלפא בתמורה לתשלום בסך 5 מיליון שקל.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כמו כן, אוטו איטליה העניקה לסמל"ת אופציה (בתום תקופה של שנתיים) לרכוש ממנה בנוסף עוד 25% ממניות החברה בתמורה לתשלום סכום השווה למחיר הרכישה (5 מיליון שקל) בתוספת הפרשי הצמדה וריבית.

 

יואב הורוביץ, יו"ר אוטו איטליה: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה בין החברות. מאז כניסתנו לפעילות מלאה באוטו איטליה לפני כשנה וחצי, הצלחנו לממש את התוכנית האסטרטגית, תוך שיפור ברווחיות ועמידה ביעדי המכירות שהצבנו לעצמנו. אנו מאמינים בשינוי לטווח ארוך ומשוכנעים כי שיתוף הפעולה עם חברת סמל"ת יצעיד את החברה קדימה ויתרום לפיתוחה"

 

אורי להב מנכ"ל קבוצת סמל"ת: "אנו מברכים על העסקה. כחלק מה-DNA של קבוצת סמל"ת בייצוג מותגי רכב איטלקיים מובילים, השייכים לקבוצת פיאט העולמית, מדובר בשותפות טבעית והמשך ישיר לאסטרטגיה של החברה בייצוג מגוון מותגים הפונים לקהלים שונים, שהמכנה המשותף הינו יוקרה ואיכות"

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות