פורד ומאזדה מעדכנות מחירים: כמעט ללא שינוי

דלק מוטורס מפרסמת את המחירון החדש לאחר עדכון המיסוי הירוק, שינוי קל בלבד נרשם במחירי הדגמים השונים.

דלק מוטורס מעדכנת קלות את מחירי מאזדה ופורד עקב השינוי בנוסחת המיסוי הירוק

דלק מוטורס, יבואנית פורד ומאזדה לישראל, מפרסמת היום (יום א') את מחירון אוגוסט החדש לאחר עדכון המיסוי הירוק. בשורה התחתונה, רוב הדגמים שמרו על מחירם טרם העדכון למעט עלייה קלה במספר דגמים של בין 1000-3000 שקל.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מחירה של פורד פוקוס, הדגם החשוב ביותר עבור דלק מוטורס, נותר ללא שינוי למרות שהדגם ספג קפיצה של כמה קבוצות בדרגת הזיהום (איבוד הטבה בשווי של כ-4,000 שקל). כאן לדלק מוטורס לא הייתה ברירה שכן גם יונדאי שפרסמה את המחירון המעודכן בתחילת החודש, לא שינתה את מחיר דגמי הליבה כולל המתחרות של הפוקוס, ה-i30 וה-i35 וכך גם טויוטה עם הקורולה החדשה שמחירה לא השתנה.

 

מחירי הדגמים קוגה, אדג' ואקספלורר התייקרו במעט, בין 1,500-3,00 שקל, זאת למרות שהאדג' והאקספלורר נשאר כבעבר בקבוצה 15 המזהמת ביותר שלא זוכה להטבה גם כך. הפיאסטה החדשה התייקרה במעט, הדגם התייקר ב-1,500 שקל ומחירו עומד על 77,000 שקל לדגם הידני ו-100,000 שקל לדגם 1.6 אוטו'. גם מחירה של המונדיאו המזדקנת השתנה במעט, עלייה של 3,500 שקל לדגם ברמת הגימור טרנד ו-2,000 שקל לדגם ברמת הגימור טיטניום.

 

גם במאזדה המצב לא שונה מזה שבפורד אך יש לציין שבניגוד לפורד, במאזדה ובזכות טכנולוגיית SkyActiv הציון הירוק לא השתנה משמעותית ברוב הגרסאות. כך למשל, מאזדה 6 עם מנוע 2.0 שהציון הירוק שלה עלה מ-3 ל-4, התייקרה ב-1,000 שקל וכך גם במאזדה 5 ובמאזדה CX-5 בגרסת 2.5 ליטר החדשה. מאזדה 2 עם טכנולוגיה מיושנת יותר אמנם עלתה בציון הירוק, אך מחירה לא השתנה.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • מני

    מנצלים כל אירוע לעלית מחירים.שכחו ותמיד שוכחים ששערי המטבע רק יורדים. בושה.

    כתובת URL מקוצרת: