קרוסאובר יוקרתי לסיטרואן: DS 6WR

חטיבת הפרימיום של סיטרואן, DS, תציג בסוף השבוע בתערוכת בייג'ין את הקרוסאובר פרימיום הראשון שלה – DS 6WR.

סיטרואן DS 6WR

סיטרואן חושפת היום (יום ג') תמונה ראשונה של הקרוסאובר פרימיום הראשון שלה, DS 6WR, אשר יוצג בסוף השבוע הקרוב בתערוכת בייג'ין ומיועד, נכון לעכשיו, לשוק הסיני בלבד. יש לציין שמותג הפרימיום DS של סיטרואן, משווק בסין כמותג עצמאי לחלוטין ולכן גם לא תמצאו כל סמל של סיטרואן על דגמי DS לשוק הסיני.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ה-DS 6WR, הוא המשך ישיר לקונספט DS Wild Rubis שהוצג בשנה שעברה וממנו נגזר גם שם הדגם – 6WR. בחרטומו של הדגם, DS מציבה מנוע 1.6 ליטר THP שיוצע בשני הספקים של 160 כ"ס או 200 כ"ס. המנוע משודך לתיבת 6 הילוכים המניעה את הגלגלים הקדמיים בלבד.

 

בכדי לפצות על העדרה של הנעה כפולה, סיטרואן התקינה בדגם את מערכת Grip Control שלה, המוכרת גם מה-3008 ודגמים אחרים של החברה. המערכת כוללת בורר מצבי שטח ומבצעת אופטימיזציה להנעה הקדמית כך שתפצה על חוסרה של הנעה לכל הגלגלים.

 

לדגם מידות של קרוסאובר ממוצע+, קטנות משמעותית מאלו של דגם הקונספט WR, אורך של4.55 מטר, רוחב של 1.86 מטר, גובה של 1.61 מטר ובסיס גלגלים של 2.73 מטר, זאת לעומת 4.97 מטר אורך, 1.95 מטר רוחב ובסיס גלגלים של 2.90 מטר של דגם הקונספט.

 

ה-DS 6WR מצטרף אל ה-DS 5LS ששיווקה החל לאחרונה בסין ולקראת סוף השנה, סיטרואן תציג דגם נוסף תחת מותג/חטיבת DS. ומה עם דגמים מחוץ לשוק הסיני? זה יקרה רק בעתיד הרחוק יותר, בפיג'ו-סיטרואן מעדיפים כיום לחזק את המותג בסין, שם הוא זוכה להצלחה יחסית.

 

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • מתחרה קאוי לשמו

    סוף סוף משהו דרמתי מצרפת

    כתובת URL מקוצרת: