אודי ואפקון משיקות עמדות טעינה 150kW ראשונות בישראל

עמדת טעינה 150kw ראשונה בישראל
עמדות טעינה 150kw ראשונות בישראל.

עמדות הטעינה האולטרה מהירות, הממוקמות בצומת מחניים ובצוקים בערבה, יאפשרו לאודי e-tron החשמלי טעינה בחצי שעה בלבד.

 

קבוצת צ'מפיון מוטורס ואפקון תחבורה חשמלית בע"מ, מקבוצת שלמה, משיקות שתי עמדות טעינה DC מהירות ראשונות בישראל בהספק של 150kW. עמדות הטעינה מוקמו במתחם דור אלון בצוקים, על כביש הערבה כ-114 ק"מ צפונית לאילת, ובמתחם המסחרי בצומת מחניים בסמוך לראש פינה. עמדות טעינה אלו יאפשרו לדגמי אודי e-tron טעינה מהירה של 0-80% מקיבולת הסוללה בזמן של חצי שעה בלבד - מספיק לטווח נסיעה של כ-320 ק"מ.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עמדות הטעינה שהותקנו הן של יצרן ABB, מהגדולים והמובילים בעולם, הפעיל בתחום עמדות הטעינה כבר משנת 2010 ואשר התקין אלפי עמדות בעשרות מדינות ברחבי העולם. העמדות פתוחות לכל בעלי הרכבים החשמליים, ניתן לטעון רכבים עם שקע CCS וכן רכבים עם שקע Chademo. מיקום העמדות נבחר בקצוות הארץ כדי לאפשר נגישות בכל נסיעה וטווח רחב יותר, העמדות פתוחות החל מהיום לכל בעלי הרכבים החשמליים.

 

2019 אודי e-tron
אודי e-tron - טווח נסיעה חשמלי של 400 קילומטר.

נכון להיום בישראל, רק אודי e-tron בעל יכולת טעינה בהספק של 150kW. מתחרים כגון יגואר e-pace החשמלי מוגבלים לטעינה בהספק של 100kW - אך יוכלו כמובן להשתמש באותן עמדות. 

 

ניב אורון, מנהל חטיבת Audi בישראל: "כמותג יוקרה מוביל בתחום החשמל, ברור לנו כי פריסת תשתיות טעינה חשובה מעין כמוה עבור התפתחות הסגמנט החשמלי. עם הגעת הדגם החשמלי המלא הראשון של המותג, ה-Audi e-tron, אנו משיקים שתי עמדות טעינה אולטרה מהירות לראשונה בישראל, זאת בנוסף לעמדות הטעינה האישיות לכל לקוח. כך שגם נסיעות לקצוות הארץ יהיו ללא חשש ובתחושת ביטחון מלאה של טווח נסיעה מתאים. אנו שמחים לחנוך עבור לקוחותינו את עמדות הטעינה 150kw הראשונות בארץ, עוד לפני שדגמי ה-e-tron הראשונים נוחתים בארץ".

 

ישראל רייף, יו"ר אפקון החזקות: "אפקון תחבורה חשמלית גאה להוביל ולבנות את רשת הטעינה המרכזית בישראל על בסיס תשתית טעינה עם סטנדרטים וטכנולוגיות מהטובות בעולם אשר תאפשר מעבר לכלי רכב חשמליים ותקדם את מדינת ישראל לתחבורה בת קיימא. לאחרונה התחלנו בפרישת רשת הטעינה הגדולה בישראל ביחד עם דור אלון אשר במסגרתה יוצבו מטענים בנקודות שונות ברחבי הארץ. אנו שמחים לשתף פעולה עם קבוצת צ'מפיון ולהשיק את עמדות הטעינה האולטרה מהירות הראשונות בישראל".

עמית זאב, מנכ"ל דור אלון: "דור אלון גאה להיות הראשונה מבין חברות הדלק שמאפשרת לנהגים בישראל ליהנות גם מהטענה חשמלית מהירה במתחמי התדלוק שלה, הפרוסים בכל רחבי הארץ. דור אלון הייתה חלוצת חנויות הנוחות והתדלוק בגז אוטומטיבי, ואנו ממשיכים לחדש ולהתאים את היצע המוצרים והשירותים שלנו לצרכים ולטעמים המשתנים של ציבור הנהגים והלקוחות".

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (4)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • דר יובל

  מה לגבי טעינת 22 קילוואט עבור הזואי?

  כתובת URL מקוצרת:
 • דר יובל

  מה לגבי טעינת זרם חילופין 22 קילוואט עבור הזואי? וכיצד משלמים

  כתובת URL מקוצרת:
 • אלעד

  זה נחמד אבל צריך לפחות עוד 10 עמדות כאלה בשביל להפיג את תחושת "חרדת הטווח"
  ולא פחות חשוב, כמה עמדות כאלה יש? מה קורה אם מישהו מגיע והעמדה תפוסה? זה הרי לפחות לחצי שעה...

  כתובת URL מקוצרת:
 • צחי

  מרשים ביותר.

  כתובת URL מקוצרת: