טויוטה נבחרה למותג הירוק בעולם

טויוטה זוכה לעוד פרס אחד כחברה הנתפס כירוקה ביותר לא רק בתחום הרכב אלא מבין כל שאר החברות הגדולות בעולם.

טויוטה - המותג שנתפס כהכי ירוק בעולם

תעשו לעצמכם מבחן אסוציאציה מהיר לשאלה "ציין שם של מכונית היברידית?”. עניתם טויוטה פריוס נכון!? ולכן, זה לא מפתיע שטויוטה זוכה שוב בפרס "ירוק" כמותג המוביל מבין כלל המותגים בעולם בדירוג Best Global Green Brands המתפרסם לראשונה על-ידי חברת הייעוץ הבינלאומית Interbrand. המחקר נעשה על בסיס  הערכה של המידע הפומבי הנוגע לביצועים ולעשייה הסביבתית של המותג, בשילוב תפיסת המותג בעיני הציבור.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

טויוטה מכרה מעל ל-3 מיליון רכבים היברידיים ברחבי העולם כאשר הדגם המוביל זו כמוהן הפריוס, כמעט שם גנרי למכונית היברידית. מאז השקתה של הפריוס בישראל בשנת 2004, נמכרו מעל ל-8000 יחידות והיא כמובן המכונית ההיברידית הנמכרת בישראל.

 

עד סוף שנת 2012, תשווק טויוטה בישראל 5 דגמים היברידיים הכוללים את: פריוס PHEV הנטענת, פריוס, אוריס HSD שכבר החלה להימכר אך עם מלאי מאוד מוגבל ובהמשך נפגוש את היאריס החדשה בגרסה היברידית וכן את הפריוס מיניוואן "פריוס +” בגרסת 7 מושבים.

 

חברות רכב אחרות הנחשבות "לירוקות" לפי המחקר הן פולקסווגן במקום ה-6, למרות שאין לה ממש דגם היברידי (למעט הטוארג ההיברידי אך חסכוני הוא לא), במקום ה-7 הונדה שלה כבר יש 3 דגמים היברידיים כיום ועוד בדרך. בהמשך ניתן למצוא את ב.מ.וו במקום ה-12 ואת מרצדס במקום ה-16.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות