טויוטה Safety Sense מגיעה ליאריס ולאייגו

טויוטה מציידת את שני הדגמים הקטנים שלה במערכת הבטיחות המתקדמת Toyota Safety Sense הכוללת בלימה אוטו' מתקדמת והתראה על סטייה מנתיב הנסיעה.

2015 טויוטה אייגו החדשה
מערכת הבטיחות המתקדמת Toyota Safety Sense מגיעה לאייגו ויאריס.

לאחר שהוצגה לראשונה עם האוונסיס החדשה והאוריס 2015 המחודשת, טויוטה ממשיכה לצייד את דגמיה במערכת הבטיחות המתקדמת החדשה שלה - Toyota Safety Sense. נכון לעכשיו, המערכת לא מוצעת כסטנדרט אלא כאופציה בלבד בתוספת תשלום – כ-400 ליש"ט בבריטניה.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

טויוטה מציעה את מערכת TSS בצורה של מודלים כך שהיא יכולה להתאים את מספר מערכות הבטיחות המתקדמות לכל דגם ודגם. , באייגו וביאריס מדובר במערכת הבסיסת יותר, אך עדיין כזו המציגה יתרונות יחסיים על מערכות אחרות בהן מצוידות המתחרות. יש לציין בנוסף שבניגוד לרוב היצרנים, טויוטה פיתחה את המערכת באופן עצמאי ולא על בסיס מערכת של ספק משנה.

 

מערכת TSS כוללת בשני הדגמים מערכת בלימה אוטו', מערכת קדם-התנגשות והתרעה על סכנת התנגשות, יחד עם מערכת התרעה על סטייה מנתיב הנסיעה. מערכת ההתרעה על סכנת התנגשות חזיתית פועלת במהירויות של 16-140 קמ"ש ומתריעה על סכנת התנגשות כאשר הפרש המהירויות לרכב שמלפנים עולה של 16 קמ"ש.

 

 

מערכת הקדם-התנגשות פועלת במהירויות של 30-80 קמ"ש וכאשר הפרש המהירויות מהרכב שלפנים עולה על 30 קמ"ש. מערכת זו תבצע בלימת חירום במידה והנהג שמע להתרעה והחל ללחוץ על דוושת הבלם. מערכת הבלימה האוטו' (אוטונומית) תבצע בלימת חירום במידה והנהג לא הגיב להתרעה ותפחית את מהירות הנסיעה בכ-30 קמ"ש, מערכת זו פועל במהירויות של 12-80 קמ"ש.

 

מערכת ההתרעה על סטייה מנתיב הנסיעה (LDA) מזהה את סימון הנתיב על הכביש ומתריעה בצורה וויזואלית וקולית כאשר הנהג עלול לחצות את קו ההפרדה בין הנתיבים. סטייה מנתיב הנסיעה זה הגורם מספר אחת לתאונות דרכים בישראל ובעולם.

 

היאריס מצטיידת במערכת נוספת של אור גבוה אוטו'. המערכת מעבירה אוטומטית בין אורות מעבר לדרך בהתאם לסביבה כך שהיא לא מסנוורת נהגים אחרים בכביש, בין אם נמצא רכב בנתיב הנגדי או בכיוון הנסיעה.  

 

מיוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, נמסר: מערכת  Safety Sense של טויוטה הינה מערכת בטיחותית מתקדמת וחדשנית בפיתוח טויוטה. היות ומדובר במערכת חדשה בעלת מאפיינים בטיחותיים, ובהיקפי מכירה גדולים של טויוטה ברחבי העולם, הטמעת Toyota Safety Sense מבוצעת בהדרגה בדגמים ושווקים בעולם. מיד עם קבלת האישורים הטכניים המתאימים ופתיחת האופציה עבור ישראל, בכוונתנו להציע את מערכת Toyota Safety Sense גם בדגמי טויוטה המשווקים על ידי יוניון מוטורס בישראל.

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות