יונדאי מציגה: מנוע 1.4 טורבו T-GDI החדש

יונדאי מציגה מנוע 1.4 טורבו עם 140 כ"ס אותו נפגוש ב-i30 הבאה ובדגמים נוספים של החברה.

יונדאי מנוע 1.4 טורבו T-GDI
יונדאי מציגה מנוע 1.4 טורבו חדש - ישולב בדגמי החברה החל משנה הבאה.

יונדאי ממשיכה להציג את סדרת מנועי הטורבו החדשה שלה עליהם היא הכריזה בשנה שעברה, מנועים שיכנסו לשירות החל מסוף 2015. אל מנוע ה-1.0 ליטר טורבו T-GDI שהוצג לאחרונה עם יונדאי i20 אקטיב, יונדאי מוסיפה כעת את מנוע ה-1.4 ליטר טורבו T-GDI החדש שלה.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מנוע ה-1.4 טורבו מייצר הספק מרבי של 140 כ"ס ומומנט מרבי של 24.7 קג"מ והוא ישודך אל תיבת 6 הילוכים ידנית או אל תיבת השבעה הילוכים DCT כפולת המצמדים החדשה של יונדאי - תיבה שתוצע גם עם האלנטה (i35) החדשה שהוצגה לאחרונה.

 

יונדאי מציינת היא המנוע תוכן לספק תוגת דוושה זריזה יחד עם מומנט גובה הזמין בסל"ד נמוך. עוד מציינים בחברה שלמרות הספק ומומנט גבוהים משמעותית, מנוע הקאפה החדש קל יותר ב-14  ק"ג לעומת מנוע ה-1.4 ליטר גאמה האטמוספרי והמוכר של יונדאי.

 

את מנוע ה-1.4 ליטר טורבו החדש אנחנו צפויים לפגוש בדור הבא של ה-i30 שתוצג בשנה הבאה ולא נתפלא אם מנוע זה ימצא את דרכו גם אל הטוסון החדש, דבר שיאפשר ליונדאי להציע גרסה במחיר תחרותי יותר לעומת גרסת ה- 1.6 טורבו 177 כ"ס של הדגם.

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • מיכאל

  אני מקווה שהיבואן בארץ יואיל להביא את הטוסון החדש עם המנוע הזה ולא ימשיך למכור לנו עגלות עם מנועי 1600+2000-ישנים.אגב כשבאתי לסוכנות בחיפה שאלתי מדוע לא מביאים את הטוסון עם המנוע 1600 טורבו-תשובתם היתה המכונית הזו עם כל השכלולים תנשק את ה200 אלף.עניתי להם אני עכשיו מכניס הזמנה -מתי אקבל את המכונית?-תשובתם בינתיים לא מביאים את המכונית עם המנוע החדיש.מה לעשות נהינו עם של שופוני יא נס-ולא חשוב שזו עגלה.חבל מאד.

  כתובת URL מקוצרת:
 • מי אתה בכלל שתדבר ככה לסוכנים של חיפה יתחת

  מיכאל

  תחת תחת תחת

  כתובת URL מקוצרת: