נחשפה: תמונות ראשונות של ב.מ.וו i3 בגרסת הייצור

תמונות ראשונות של המכונית החשמלית הראשונה של במ.וו בייצור סדרתי, ה-i3, נחשפות ברשת.

ב.מ.וו  i3 החשמלית

מוקדם יותר החודש, ב.מ.וו חשפה לראשונה את ה-i3 החשמלית בגרסת הייצור הסופית, אך היא עשתה זאת כאשר מהחוץ ישנה הסוואה קלה ואת תא הנוסעים היא כלל לא חשפה. רק ב-29 ביולי, ב.מ.וו תחשוף בבכורה עולמית את ה-i3 החדשה אך כמו במקרים, רבים תמונות של גרסת הייצור הסופית נחשפות היום ברשת.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כפי שכבר גילינו, ב.מ.וו נשארה נאמנה לעיצוב הקונספט ל-i3 שהוצג לפני שנתיים, אך הכל כמובן ניראה רגיל ופשוט יותר במעבר לדגם ייצור ול-i3 אין את אותה שפת עיצוב רהוטה שיש לדגמי ב.מ.וו הרגילים.

 

זו הפעם הראשונה בה אנו נחשפים על עיצוב תא הנוסעים של ה-i3 החשמלית וגם כאן, ב.מ.וו שומרת על קשר ישיר לדגם הקונספט עם עיצוב עתידני למדי ושונה מכל המוכר לנו מדגמי ב.מ.וו עד היום. אין ספק ש-ב.מ.וו הולכת כאן על כל הקופה עם הדגם החשמלי הראשון שלה ולא התפשרה בתכנוןן הדגם.

 

ב.מ.וו תציע את ה-i3 בשתי תצורות הנעה: חשמלית מלאה או חשמלית עם מאריך טווח. מחיר הבסיס לדגם בגרמניה יעמוד על 34,950 אירו ובנוסף, הדגם יוצע גם בתכנית תשלום חודשית יחד עם עמדת טעינה ושרותי דרך מתקדמים, הכל בכדי להוריד את חרדת הטווח ללקוחות כולל אפשרות לקבל רכב בנזין של ב.מ.וו לנסיעות ארוכות במקרה הצורך.

 

ב.מ.וו i3 היא מכונית2+2 עם מידות עירוניות (פחות מ-4 מטר אורך) שתוצע בשתי תצורות הנעה: חשמלית מלאה או חשמלית עם מנוע בנזין קטן של אופנוע המשמש כמאריך טווח. לדגם מנוע חשמלי בהספק של 170 כ"ס וטווח נסיעה חשמלי של בין 130-160 ק"מ. הדגם עם מאריך טווח יאפשר טווח נסיעה של בין 250-300 ק"מ.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות