פולקסווגן מסתערת על השוק הירוק

אחרי שהציגה מנועים חסכוניים לשנים הבאות, עכשיו פולקסווגן מציגה גרסאות חשמליות והברידיות לגולף ולג'טה

 

פולקסווגן הציגה היום בברלין, גולף קונספט חשמלית בשם גולף אי-בלו מושן (Golf blue-e-motion ) שתשתתף בניסוי רחב היקף לפני שתגיע ליצור בשנת 2013. הגולף החשמלית הוצגה היום בפני הפאנל הלאומי לעידוד הנעה חשמלית ברכבים בגרמניה, בו נחכה גם אנגלה מרקל.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

פולקסווגן גולף החשמלית e-Blue Motion

 

הגולף החשמלית תשתמש במנוע חשמלי המספק 115 כ"ס ומומנט של 27.6 קג"מ. תא הדלק החשמלי מכיל סוללות בקיבולת של 26.5KWh הממוקם מתחת לתא המטען ולאורך התעלה המרכזית בין המושבים. לפי פולקסווגן נפח תא המטען קטן מ-350 ליטר ל-237 ליטר. הממדים זהים לאלו של הגולף המזהמת אך משקלה צמח ל-1545 ק"ג, לשם השוואה גולף 1.4TSI שוקלת 1241 ק"ג.

 

פולקסווגן מוסרת שלגולף החשמלית טווח נסיעה של 150 ק"מ, סטנדרטי לרכבים חשמליים. הביצועים איך נאמר לא מעוררים חשק עם 11.8 שניות בהאצה מעמידה ל-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 140 קמ"ש.

 

 

ב-2011 יערך ניסוי רחב היקף, עם 500 דגמי גולף אי-בלו מושן. הניסוי יאפשר לפולקסווגן לקבל נתונים מהשטח באופן שוטף של שימוש יום יומי ברכב חשמלי. החל משנת 2013 פולקסווגן תחל לייצר רכבים חשמליים. הדגם החשמלי הראשון של פולקסווגן יהיה ה-אפ (UP), הרכב העירוני החדש של פולקסווגן, אחריו הגולף החשמלית ולאחר מכן הג'טה.

 

כבר לפני כן ב-2012 פולקסווגן תייצר גרסה היברידית לג'טה (לכבוד השוק האמריקאי שאוהב גם היברידיות וגם את הג'טה) ובשנת 2013 יצאו לשוק גרסאות היברידיות לגולף ולפאסאט, כיום הרכב ההברידי היחיד של פולקסווגן הוא הטוראג החדש שלו גרסה היברידית אך לא חסכונית במיוחד.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות