600 ק"מ על חשמל: פולקסווגן Budd-E קונספט

הקונספט באד-אי הוא קונספט למיקרובאס עם טווח נסיעה חשמלי של 600 ק"מ, על יכולת נהיגה אוטונומית ותפעול מערכות באמצעות מחוות ידיים.

פולקסווגן BUDD-E  קונספט
פולקסווגן BUDD-E קונספט - 600 קילומטר על חשמל.

פולקסווגן משתעשעת עם הרעיון לחזור לייצר את המיקרובאס המיתולוגי כבר קרוב לעשור, בתערוכת הטכנולוגיה CES בלאס וגאס היא הציגה את הגלגול המודרני ביותר למיקרובאס עתידי, הפעם עם הנעה חשמלית, מערכת נהיגה אוטונומית ותפעול של חלק ממערכות הרכב – כולל פתיחת הדלתות – באמצעות מחוות ידיים – טכנולוגיה אותה נפגוש באודי A8 הבאה ובצורה פשוטה יותר גם בדור הבא של הגולף.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הקונספט Budd-E מבוסס על פלטפורמה חדשה של פולקסווגן (MEB) שפותחה במיוחד עבור רכבים בעלי הנעה חשמלית או היברידית פלאג-אין כאשר מערך הסוללות מותקן בצורה שטוחה במיוחד לאורך רצפת הרכב. מערך הסוללות שהותקן בקונספט בקיבולת עצומה של 101kWh מספיק לפי פולקסווגן לטווח נסיעה של כ-600 ק"מ.

 

לפי פולקסווגן, את הסוללה ניתן לטוען עד ל-80% בזמן של 15 דקות בלבד, בנוסף לכך הדגם יכול לשמש כספק כוח לתאורת הבית. לדגם שני מנועים חשמליים, אחד מלפנים והשני מאחור, המייצרים הספק כולל של כ-300 כ"ס המספיקים לפי פולקסווגן לנתון תאוצה של 7.0 שניות 0-100 קמ"ש ולמהירות מרבית של 160 קמ"ש. מידות הדגם תואמות לאלו של מיניוואן קומפקטי, אורך של 4.6 מטר, רוחב של 1.93 מטר וגובה של 1.80 מטר.

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות