סאנגיונג מפרסמת תמונות ראשונות של הרודיוס החדש, המיניוואן שזכה בדורו הקודם להיחשב כרכב המכוער/מוזר למראה בעולם.

2014 סאנגיונג רודיוס החדש - עדיין לא יפה תאור

בעוד יומיים בתערוכה בסיאול-קוריאה, תחשוף סאנגיונג את הרודיוס החדש, המיניוואן בגודל מלא של החברה שיוצג בעוד כחודש בבכורה אירופאית בתערוכת ז'נבה. בשוק הבית הקוריאני לפחות, הדגם שינה את שמו לקורנדו טוריזמו.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לקראת התערוכה, סאנגיונג מפרסמת תמונות רשמיות ראשונות של הדגם החדש, אך בזכות תמונות ריגול משוק הבית (בתודה לפורום הקוריאני Bobaedream) אנחנו זוכים למבט מלא על הדגם החדש ולא רק לחזית של הדגם כפי שפרסמה החברה.

 

כפי שניתן לראות בתמונות הרשמיות, בסאנגיונג כיסו את חלקו האחורי של הרכב ולא בכדי, שכן הדגם המוחלף היה בעל העיצוב המוזר/מכוער בעולם (אם תרצו אפשר גם הכי ייחודי) כאשר חלקו האחורי עוצב בצורה כי נדמה היה שהודבק שם במקרה (תמונה בגלריה בתחתית העמוד).

 

בזכות תמונות הריגול, אנו מגלים שהברווזון המכוער,לא הפך לברבור שכן חלקו האחורי לא שונה רבות, אך לפחות הוא ניראה כחלק אינטגרלי/הרמוני משאר הרכב ולא כחלק שהודבק לאחור כבדרך אגב. למרות שהדגם משמש את סאנגיונג (כיום בבעלות מהינדרה ההודית) עוד משנת 2004, נדמה כי לא מדובר בדגם חדש לחלוטין אלא במתיחת פנים לדגם היוצא.

 

אז כמו שהחוץ לא השתנה באופן דרמתי, גם תא הנוסעים הוא המשך ישיר לדגם היוצא עם שדרוג קל לגימור ורמת האבזור. הרודיוס הוא לא מלך היופי, אך במרווח לנוסעים הוא בהחלט אחד מהגדולים שיש, כאשר הדגם יוצע עם אפשרות לשבעה, תשעה או שניים עשר מקומות ישיבה. הדגם יוצויד באופציה להנעה כפולה ובמנוע טורבו דיזל 2.0 ליטר המשמש גם את הקורנדו החדש ובמנוע 3.2 ליטר בנזין.

 

טלקאר, יבואנית קיה וסאנגיונג לישראל, צפויה לשווק את הדגם החדש במהלך הרבעון השני של השנה. בישראל הדגם ישווק בגרסאות 7 או 9 מושבים עם מנוע 2.0 טורבו דיזל בהספק של 155 כ"ס ו-36.7 קג"מ, המנוע ישודך לתיבת חמישה הילוכים אוטו'. מערכת שמע משודרגת עם דיבורית בלוטות' מובנית ושליטה מגלגל ההגה, מערכת בקרת שיוט, חישוקי "16, מסילות גגון, חלונות אחוריים כהים ועוד.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

עדיין לא מי יודע מה יפה, אבל שיפור עצום. לפחות עכשיו הוא לא *מכוער*.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location