באמצעות טיזר קצר בעמוד הטוויטר הרשמי שלה, סיטרואן מכריזה על כך שבסוף החודש הנוכחי (30.06) היא תחשוף את הרכב החשמלי e-C4. מדובר במעין בקרוסאובר חשמלי שהוא המחליף של שני דגמים במקביל, סיטרואן C4 קקטוס וסיטרואן C4 האצ'בק המשפחתית.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מתמונות ריגול שונות של הדגם, סיטרואן e-C4, כמו הקקטוס, הוא יותר רכב לייף סטייל דינאמי עם עיצוב מרכב בסגנון האצ'בק משפחתית מוגבהת, כמו קיה אקסיד או פוקוס אקטיב לדוגמה, מאשר קרוסאובר גבוה וזקוף. זו גם כנראה הסיבה שסיטרואן לא הצמידה לדגם את הסיומת איירקרוס המאפיינת את דגמי ה-SUV של המותג. הדגם צפוי להיות גדול יותר משמעותית מהקקטוס הנוכחי ולמרות שבשלב זה הדגם יוצג בגרסה חשמלית בלבד, בהמשך הוא צפוי לשאת גם מנועי בעירה פנימית.

 

הדגם יתבסס על פלטפורמת CMP המשרתת כיום דגמים כגון פיג'ו 2008 החדש או 208 החדשה, זו פלטפורמה שתוכננה מראש לשאת ביעילות מערכת הנעה חשמלית מלאה לצד דגמים עם מנועי בעירה פנימית. סביר להניח כי הדגם יעשה שימוש ביחידת הנעה חשמלית קצת חזקה יותר מזו של פיג'ו e-2008 החשמלי - מנוע בהספק של 136 כ"ס ומומנט של 26.5 קג"מ יחד עם סוללה בקיבלות של 50kWh המספיקה לטווח נסיעה של 310 ק"מ.

ניתן לצפות כי הדגם יציג תא נוסעים עם שפת עיצוב חדשה למותג, מינימליסטית וטכנולוגית יותר בסגנון i-Cockpit של פיג'ו.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location