דלפו לרשת: תמונות ראשונות של הגולף 2017

תמונות ראשונות של הגולף המחודשת דלפו לרשת, מודרני ועדכני אך צפוי למדי.

2017 פולקסווגן גולף
חשיפה ראשונה לפולקסווגן גולף 2017 המחודשת.

מספר תמונות, באיכות נמוכה, של דגמי 2017 המחודשים של הגולף דלפו לרשת, מספר ימים לפני החשיפה הרשמית של מתיחת הפנים לדגם. מתיחת הפנים בוצעה בכל גרסאות הדגם, כולל בדגם GTI הספורטיבי.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

התמונות ברזולוציה נמוכה למדי, אך לא קשה להבחין בכל השינויים הוויזואליים שנעשו בדגם: הפנסים הראשיים זכו לתאורה ראשית בטכנולוגיית LED ולגרפיקה עדכנית לתאורת היום והפגוש הקדמי זכה בעיצוב בולט וספורטיבי יותר. מאחור אנחנו מוצאים עדכון לגרפיקת התאורה של הפנסים האחוריים (בהשראת הגולף R במידה מסוימת), וכן עיצוב ספורטיבי למדי לפגוש האחורי עם מסגרת כרום גדולה ובולטת ליציאות צינור המפלט - ניחוש שלנו כי לא מדובר בדגם הרגיל (הדגם בצבע הצהוב בתמונות) אלא ככל הנראה בגרסת ביניים חדשה בין הגולף GTI לדגמים הרגילים.

 

בתא הנוסעים אנחנו פוגשים בדיוק את מה שציפינו לקבל, מערכת מולטימדיה חדשה עם מסך "9.2 עבור אותה פגשנו לאחרונה גם באוקטביה המחודשת, וכן אופציה ללוח מחוונים וירטואלי עם מסך "12.3 – גורם נוסף שיצור בידול בין הגולף, לשאר הדגמים העממיים של קבוצת פולקסווגן, כדוגמת האוקטביה או הלאון.

 

בתחום המנועים, אנחנו מצפים למנוע 1.0TSI שלושה צילינדרים טורבו במקום מנוע ה-1.2TSI של הדגם היוצא אך בעיקר, אנחנו מצפים לפגוש את מנוע ה-1.5TSI EVO החדש של פולקסווגן שיחליף את מנוע ה-1.4TSI של הדגם הנוכחי. ניתן להניח כי הגולף GTI תזכה לגרסה חזקה יותר עם מתיחת הפנים לדגם, הצפוי הוא הספק מרבי של 230 כ"ס לדגם הרגיל ו-250 כ"ס לחבילת הביצועים. 

 

בנוסף לכך, אנחנו מצפים למצוא בגולף המחודשת שלל מערכות בטיחות מתקדמות שחלקן לפחות יוצעו כסטנדרט, כגון בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ועוד.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות