יונדאי חושפת איורים נוספים של האלנטרה i35 החדשה

יונדאי חושפת מספר איורים נוספים המספקים רמז עבה לעיצובה של האלנטרה (i35  אצלנו) החדשה.

2016 יונדאי אלנטה סקיצה
יונדאי אלנטה (i35) החדשה נחשפת באיורים נוספים.

רק אתמול יונדאי חשפה איור רשמי ראשון של האלנטרה (i35) החדשה לשנת 2016 וכבר היום (ה'), בעמוד הפייסבוק הרשמי של היצרן, היא חושפת איורים נוספים של הדגם שברובם, למעט תמונות הפרופיל, הם סקיצות מוקדמות יותר של האלנטרה החדשה.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כדגם הנמכר ביותר של יונדאי, מעצבי החברה לא לקחו הימור והסתמכו על קווי העיצוב של הדגם הנוכחי יחד עם יישום של שפת העיצוב העדכנית של יונדאי – Fluidic Sculpture 2.0, אותה פגשנו לאחרונה ב-i30 המחודשת ובטוסון החדש, שתעניק לדגם מראה יותר בוגר ובעל נוכחות – במיוחד עם הגריל המשושה  גדול הממדים בחזית הדגם.

 

כפי שציינו בעבר, ה-i35 החדשה, צפויה להיות מוצעת בשוק האמריקאי עם מנוע 1.6 ליטר טורבו 177 כ"ס המשודך לתיבת 7 הילוכים DCT. לאור העבודה שהדגם לא משווק באירופה, לא בטוח שנמצא את מנוע ה-1.0 טורבו החדש של החברה (100-120 כ"ס) אלא גרסה מחודשת של מנוע ה-1.6 ליטר GDI המשרת את הדגם הנוכחי.

 

האלנטרה החדשה תצויד במערכת מולטימדיה הכוללת Android Auto ו-Apple CarPlay לסנכרון מלא ופשוט של מכשירים סלולריים, בנוסף לכך הדגם יצויד במערכות בטיחות מתקדמות כולל בלימה אוטו', התראה על סטייה מנתיב הנסיעה ועוד.

 

i35 או אלנטרה? ברוב העולם המשפחתית סדאן של יונדאי משווקת כיונדאי אלנטרה (אוונטה בשוק הבית הקוריאני) והשם i35 ייחודי לשוק המקומי שלנו. השם i35 ניתן לדגם בישראל בכדי ליצור שייכות לשאר דגמי יונדאי לאותה התקופה (i10, i20, i30...) אך לאור העובדה שה-ix35 חזר לעשות שימוש בשם המקורי 'טוסון', כך גם ה-i35 צפויה לחזור לשם 'אלנטרה'.

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות