פולקסווגן גולף ואפ חשמליות – יוצאות לדרך

פולקסווגן e-UP ופולקסווגן e-Golf החשמליות יוצגו בפרנקפורט ובמקביל יחל שיווקם של שני הדגמים בגרמניה.

פולקסווגן גולף ואפ החשמליות יוצאות לדרך

ביחד עם הגולף R החדשה, פולקסווגן תציג בתערוכת פרנקפורט בחודש הבא, את הגרסאות החשמליות של הגולף וה-אפ העירונית, גרסאות שאמנם הוצגו כבר מוקדם יותר השנה, אך התערוכה מסמלת את תחילת השיווק של שני הדגמים בגרמניה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לגולף החשמלית (e-Golf) מנוע חשמלי בהספק של 115 כ"ס ו-27.5 קג"מ. זה מספיק לגולף החשמלית בכדי להאיץ מעמידה ל-100 קמ"ש ב-10.4 שניות (מהיר יותר מהקונספט שהוצג מוקדם יותר השנה) ומהירות מרבית של 140 קמ"ש, מוגבלת אלקטרונית.

 

לגולף החשמלית סוללה בקיבולת של 24.2kWh המותקנת מתחת לספסל האחורי ולא גונבת נפח מתא המטען. טווח הנסיעה החשמלי על כ-190 ק"מ, שיפור לעומת דגם הקונספט עם טווח של רק 175 ק"מ.

 

הגולף החשמלית תוצע כסטנדרט עם תאורת LED ראשית וחסכונית באנרגיה, למרות שמדובר באבזור שכיום נמצא רק במכוניות פאר כגון אודי A8 החדשה.

 

פולקסווגן אפ החשמלית (e-UP) מוצעת עם מנוע חשמלי בהספק של 82 כ"ס ו-21.4 קג"מ. עבור המכונית העירונית הקטנה זה מספיק ל-12.4 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 130 קמ"ש. ל-e-UP סוללה בקיבולת של 18.7kWh המספיקה לטווח נסיעה של 160 ק"מ. את מחירה של הגולף החשמלית פולקסווגן עדיין לא חשפה, אך זה של האפ החשמלית פורסם בחודש שעבר ויעמוד על לא פחות מ-26,900 אירו עבור דגם הבסיס (כולל סוללה), פי 2.5 ממחירה של האפ בגרסת הבסיס.

 

שתי המכוניות מצוידות בבורר מצבי נהיגה (ECO,ECO+) והנהג יכול לבחור בין 4 מצבי בלימה רגנרטיבית בהתאם לסגנון הנהיגה המועדף עליו ובהתאם לרצונו להאריך עד כמה שניתן את טווח הנסיעה.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות