החבילה הזו אולי לא תגרום לאודי TT שלכם לנסוע מהר יותר, אך היא תגרום לאחרים לחשוב שאתם נוהגים ברכב אחד כזה. אז אם זה מה שאתם מחפשים אודי מציעה כעת את חבילת S line competition plus שתהיה זמינה לדגם TT 45 המצוידת במנוע 2.0 ליטר טורבו עם 245 כ"ס ו-37.7 קג"מ.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

החבילה הזו מורכבת למעשה משתי חבילות אבזור, חבילת S ליין המוכרת וחבילת קומפטישן המעניקה לדגם עוד אקסטרה של מראה אגרסיבי יותר והפלוס הוא שדרוג לאותה חבילה שהוצעה עם הדגם טרום מתיחת הפנים. בצד הויזואלי אנחנו מקבלים את המראה הספורטיבי של חבילת S ליין יחד עם תוספת של הדגשה בשחור מבריק במקומות שונים כגון מסגרת הגריל, מראות הצד, הכנף האחורית ועוד.

 

אודי TT עם חבילת S ליין קומפטישן פלוס
אופציה לחישוקי 20 אינץ'.

חישוקי ה-"19 הייחודיים של הדגם צבועים גם הם בשחור ולקוחות שירצו בכך יוכלו לשדרג לחישוקי "20. מאחורי החישוקים נמצא קליפרים בצבע אדום ובולמים אדפטיביים של חבילת S ליין הכוללים הנמכת מרכב של 10 מ"מ.

תא הנוסעים זהה למוכר לנו מחבילת S ליין, עם כמה תוספות ויזואליות קלות. החבילה כוללת מושבי ספורט (sports plus) בריפוד עור משולב באלקנטרה ותפירה קונטרסטית בכחול או אדום, גימור צבעוני לטבעות של פתחי המיזוג בשלושה צבעים לבחירה, ציפוי עור לחלקים התחתונים של תא הנוסעים כמו התעלה המרכזית או תחתית הדלתות, גלגל הגה ספורט בציפוי עור ואלקנטרה ועוד.