באלו המילים השתמש רון דניס, מנכ"ל וחלק מהבעלים של מקלארן, כשדיבר על הבוגאטי ויירון במיוחד על המירוץ שערכה התוכנית Top Gear.

בוגאטי ויירון נגד מקלארן F1 בתוכנית Top Gearבוגאטי ויירון נגד מקלארן F1 בתוכנית Top Gear זה מה שרוב הזמן ראו באמת

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 


בראיון שנערך עם מגזין עסקים (Arabian Business) אמר רון דניס: “הבוגאטי ויירון פשוט חתיכת זבל, כך אני חושב, אני יכול להסתכל על קבוצת נשים ולמצוא יופי ברובן, אך כשאני מביט בבוגאטי ויירון אני פשוט חושב שהיא מכוערת כמו חזיר".

רון דניס גם מעביר ביקורת על התוכנית Top Gear שעימתה את המקלארן F-1 עם הבוגאטי ויירון באבו דאבי, שעד להופעת הויירון היתה המכונית הסדרתית המהירה בעולם.
רון טוען שבזמן הצילומים, שהיה נוכח בהם, המקלארן השיגה שוב ושוב את הויירון והקטע צולם יותר מ-10 פעמים בשל הסיבה שבכל יצאה מהמקום המקלארן הייתה בורחת והווירון הייתה מקרטעת ביציאה ולא יכלה להשיג את המקלארן F-1.

מקלארן השיקה לאחרונה את ה-MP4-12C שלפי רון היא "מכונית הספורט הטובה בעולם כיום".
דווקא גורדון מאריי, המהנדס הראשי והמתכנן של המקלארן, חשב בעבר, בדומה לשותף שלו לשעבר, על הויירון באומרו " התרגיל הכי מיותר בעולם יהיה הבוגאטי ויירון..זה הדבר הכי ילדותי להשיג את התאוצה הכי מהירה או המהירות המרבית הכי גבוהה כאשר שאתה לא יכול לבצע אפילו פנייה אחת כמו שצריך".  לאחר צאת הויירון ב-2005 ולאחר שביצע נסיעת מבחן הוא דווקא התרשם לטובה, אך עדיין לא שניה את עמדתו עלייה ממש.

 

לצפייה בוידאו של העימות בין המקלארן F1 לבוגאטי ויירון

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

תמשיכו כך

This comment was minimized by the moderator on the site

תמשיכו כך

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location