החברה תציע את הפלואנס Z.E תמורות מקדמה של 20 אלף שקל ותשלום חודשים של 2000 שקל הכוללים 1000 ק"מ נסיעה בחודש.

בטר פלייס בהצעת מימון חדשה לפלואנס Z.E

חברת בטר פלייס יוצאת בקמפיין חדש, אשר במסגרתו מציעה החברה ללקוחותיה לרכוש את המכונית החשמלית בתשלומים קבועים כולל מכסת קילומטרים בתשלום ידוע מראש לשש שנים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

במסגרת הקמפיין תוצע רנו פלואנס Z.E החשמלית ברמת גימור Dynamic הגבוהה. על פי תנאי המבצע תשולם מקדמה חד פעמית של 19,900 ש"ח, ולאחריה תשלומים חודשיים קבועים של 1,990 ש"ח עבור המכונית הכוללים 1000 ק"מ בחודש ללא תשלום נוסף. לכל ק"מ מעל אותה מכסה חודשית, תשלמו 0.65 אגורות. מחירה של פלואנס Z.E ברמת הגימור דיינמיק עומד על 128,000 שקל.

 

משך העסקה הוא 72 חודשים, ניתן לצאת מהעסקה כבר בחודש ה-36, ולאחר מכן בכל שנה, ובכך להפסיק לשלם את יתרת ההלוואה.

 

רנו פלואנס Z.E. ברמת גימור Dynamic כוללת בין היתר: Better Place Oscar - מערכת ממוחשבת הכוללת GPS וממשק מולטימדיה, מערכת בקרת אקלים מפוצלת, חיישני גשם, חיישני רוורס, פנסי ערפל, בקרת שיוט, ריפוד משולב עור ועוד.

 

במסגרת הקמפיין ישמשו לקוחות החברה כפרזנטורים של המכונית החשמלית והשימוש בה. לפי בטר פלייס, בתקופה האחרונה פנו הלקוחות לחברה בבקשה לקחת חלק במאמצי השיווק . נציגי החברה נפגשו בשבועות האחרונים עם הלקוחות , על מנת ללמוד מהם על ההצעות האטקרטיביות בעיניהם, ועל נכונותם לעמוד בחזית הקמפיין. בסקר שביעות רצון אשר נערך בינואר השנה, לקוחות החברה הביעו שביעות רצון גבוהה מאוד ו-88% מתוכם אמרו שהיו בוחרים שוב בחברה ובמכונית החשמלית.

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

בול שיט!!! <br />כמה הם שילמו בשביל שיאמרו שהם שבעי רצון הם כמעט פשטו תרגל מישהו זוכר? האוטו עולה בסוף העיסקה 164 אלף שקל וזהו אחר כך האוטו מת אין למכור מה שאומר שאתה תקוע 6 שנים אם רנוג'יפה ומקבל...

בול שיט!!! <br />כמה הם שילמו בשביל שיאמרו שהם שבעי רצון הם כמעט פשטו תרגל מישהו זוכר? האוטו עולה בסוף העיסקה 164 אלף שקל וזהו אחר כך האוטו מת אין למכור מה שאומר שאתה תקוע 6 שנים אם רנוג'יפה ומקבל ירידת ערך של 27 אלף לשנה קבוע ולמה אני צריך להיות פרזנטור בא לי תאוטו בצבע שחור בלי כתוביות הצעה לבטר פלייס 100 אחוז מימון על הרכב ותשלום חודשי קבוע 2000 שח בחודש למשך 72 חודשים אם אפשרות יציאה בתשלום יתרה אחרי 36 חודשים זה ימשוך יותר קונים..

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

חברה ללא עתיד ינואר 2014 היא תסגור את שעריה

This comment was minimized by the moderator on the site

תתעוררו-<br />מי שמבין ועושה חשבון זהיר מבין שזו עסקת ליסינג מדהימה.אני קניתי רכב חשמלי בתשלומים ועידן עופר ישלם לי את החשמל.<br />בעוד שלוש או ארבע או חמש שנים אני אוכל לבחון שוב את העסקה...

תתעוררו-<br />מי שמבין ועושה חשבון זהיר מבין שזו עסקת ליסינג מדהימה.אני קניתי רכב חשמלי בתשלומים ועידן עופר ישלם לי את החשמל.<br />בעוד שלוש או ארבע או חמש שנים אני אוכל לבחון שוב את העסקה אם חייזרים שאוכלים גזי חממה ומשתינים נפט ינחתו והנפט יעלה עשר דולר לחבית אז הפסדתי.<br />אם לא? ליטר בנזין יעלה לכולם עשר או שנים עשר שח.<br />ורק לי יעלה קמ שישים וחמש אג.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location