ליגת קאדילק Time Attack‎ תקיים בשישי הקרוב את המירוץ השני בעונה השנייה במוטורסיטי-באר שבע, הכניסה לקהל חופשית לכל המרוצים בכל המסלולים.

 

ביום שישי הקרוב, 9.11.18, החל מהשעה 8:00 בבוקר, יתקיים המירוץ השני בעונה השנייה‎ של ‎ליגת קאדילק Time Attack‎, המירוץ יתקיים הפעם במסלול מוטורסיטי בבאר שבע (ליד שדה תימן). הכניסה לקהל חופשית לכל המרוצים בכל המסלולים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ליגת קאדילק Time Attack הוקמה על ידי נהג ומדריך המרוצים לאון טאובס, יובל מלמד (ספארקו ישראל) ובשיתוף מותג היוקרה האמריקאי- קאדילק. הליגה מאושרת על ידי הרשות לנהיגה ספורטיבית של משרד הספורט. מספר הקטגוריות גדל מארבע לשמונה, כדי לשפר את ההפרדה בין נהגים מתחילים למנוסים ובין רכבים משופרים לרכבים סטנדרטיים. יותר נהגים, יותר רכבים, יותר שעות מסלול ויותר מנצחים על הפודיום.

 

ב.מ.וו m4 ליגת קאדילק
צילום: תומר פדר

הליגה מחולקת לחמישה מרוצים שיתקיימו במסלולים המורשים בארץ, פצאל, ערד ומוטורסיטי בבאר שבע. בכל מרוץ יתחרו במספר קטגוריות ובמקצים שונים, המרוץ הראשון יערך בסוכות ב26.9.18 במסלול בפצאל, המרוץ השני יתקיים באוקטובר, המרוץ השלישי יערך בינואר, הרביעי במרץ ומרוץ הנעילה של הליגה צפוי להתקיים באפריל.

 

הניקוד בכל מקצה יינתן על פי זמן ההקפה. הזמן המהיר ביותר זוכה ב-25 נקודות, שני 21 נקודות, שלישי 18 וכך הלאה. צבירת הנקודות תספר רק בארבעת מתוך חמשת המרוצים הטובים ביותר של כל נהג.

 

ניסאן z370
צילום: תומר פדר

כל משתתף מחויב ברישיון נהיגה ספורטיבית בתוקף, קסדה וציוד נהיגה מלא. כל המכוניות יצוידו באביזרי בטיחות ייעודיים למרוצים כמו מטף כיבוי, שאקל גרירה ומדבקת מספר, וכל אבזר נדרש על ידי התקנון המופיע במסמך ״כללים לאירוע ״זמן מטרה״ באתר ״הרשות לנהיגה ספורטיבית״. 

אור קליין סמנכ"ל המכירות והמוצר של קבוצת UMI: "כיבואני קאדילק לישראל, מותג המייצג ערכים של נהיגה מהנה, טכנולוגיה מתקדמת ובעל דגמי הספורט מסדרת V, שמחנו על ההזדמנות להירתם ולעזור בקידום הספורט המוטורי בישראל. כפי שראינו בליגה הקודמת יש דרישה גוברת לפיתוח והסדרה של התחום ונמשיך לתרום לקידומו "

 

קטגוריות המירוץ:

A- נהגים חובבים בלבד, הספק מרבי 130 כ"ס ללא טורבו, מידת צמיגים עד 195.

B- נהגים חובבים בלבד, הספק מרבי 200 כ"ס, מידת צמיגים עד 205.

C- נהגים חובבים בלבד, הספק מרבי 240 כ"ס, מידת צמיגים עד 225.

D- נהגים חובבים בלבד, הספק מרבי לא מוגבל, מידת צמיגים Auto Data

+D- חופשי לכולם, הספק מרבי לא מוגבל, מידת צמיגים עד 235 או Auto data הגבוה מבניהם, ניהול מנוע ותוכנה- חופשי

E- חופשי לכולם, הספק מרבי לא מוגבל, מידת צמיגים Auto data , ניהול מנוע ותוכנה- חופשי

F- חופשי לכולם, הספק מרבי לא מוגבל, מידת צמיגים Auto data , ניהול מנוע ותוכנה- חופשי

פתוחה-חופשי לכולם, הספק מרבי לא מוגבל, מידת צמיגים Auto data , ניהול מנוע ותוכנה- חופשי