דגמי 2018 של מיני האצ'בק, 5 דלתות וקבריולט, מצוידים בתיבת 7 הילוכים DCT חדשה וזכו לעדכון עיצובי קל ולמספר שדרוגים טכנולוגיים.

 

לקראת תערוכת דטרויט, מיני חושפת את דגמי 2018 החדשים (מתיחת פנים) של מיני האצ'בק, מיני חמש דלתות ומיני קבריולט. מתיחת הפנים כוללת עדכון קל לעיצוב החיצוני, שדרוג אבזור הנוחות והבטיחות וכן קבלתה של תיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים חדשה במקום תיבת ה-6 הילוכים אוטו' של הדגם היוצא.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כל דגמי 2018 מצוידים בפנסים ראשיים עדכניים הכוללים כסטנדרט תאורת LED עם אופציה לתאורת LED matrix אדפטיבית. פנסים הלד האחוריים זכו לתבנית תאורה של דגל בריטניה (לשוק הבריטי) ולמבחר הצבעים נוספו שלושה צבעים חדשים (שניים מהם מוצגים בתמונות). בתא הנוסעים נוכל למצוא מולטימדיה "6.5 עדכנית ומודרנית יותר עם אופציה למסך מגע, משטח טעינה אלחוטי למכשיר הסלולרי וקישוריות מורחבת באמצעות אפל קאר פליי ו-4G. בתא הנוסעים נוכל למצוא בנוסף מספר עדכונים קלים לגימור ולתאורת האווירה.

 

2018 מיני קופר S החדשה
דגל בריטניה בפנסים האחוריים כמוטיב עיצובי.

היצע המנועים בדגם נותר ללא שינוי (חלק מהמנועים זכו למספר שיפורים) וממשיך להתבסס על מנוע 1.5 ליטר שלושה צילינדרים טורבו בהספקים של 102 כ"ס במיני ONE או 136 כ"ס במיני קופר ומנוע 2.0 טורבו 192 כ"ס בקופר S הספורטיבית או 231 כ"ס בדגם JCW הבכיר. עבור חובבי הדיזל ישנם מספר מנועים בהספקים של 95 כ"ס, 116 כ"ס ו-170 כ"ס. גרסת הדיזל החסכונית ביותר מציעה צריכת דלק משולבת של 26.3 ק"מ לליטר. 

החידוש העיקרי בתחום ההנעה הוא כאמור קבלתה של תיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים, תיבה המחליפה את תיבת ה-6 הילוכים אוטו'. במיני מציינים העברות הילוכים מהירות יותר, כמצופה מתיבת DCT ושיפור קל (זניח) בצריכת הדלק.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

החלפה לגיר רובוטי מציינת חיסול רלוונטיות של המותג. בפקקי ישראהל הרותחים חייבים לכווון גיר כזה כל חצי שנה ולהחליפו כל 3 שנים. מעבר לעלות העצומה זה גם פוגע בנוחות. הסיבה כרגיל היא חיסכון בעלויות...

החלפה לגיר רובוטי מציינת חיסול רלוונטיות של המותג. בפקקי ישראהל הרותחים חייבים לכווון גיר כזה כל חצי שנה ולהחליפו כל 3 שנים. מעבר לעלות העצומה זה גם פוגע בנוחות. הסיבה כרגיל היא חיסכון בעלויות ייצור ולמעשה מהווה התייקרות משמעותית של המוצר.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location