סיטרואן משחררת הצהרות בדבר כוונתה לייצר את המטרופוליס וה Sruvolt קונספט.

סיטרואן מטרופוליס קונספט - הDS9 הבאה

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

סיטרואן עד סוף שנות ה-70, הייתה יצרן הרכב הכי נועז, אמיץ שהלך בדרכים שאף יצרן אחר לא העז. בין אם בתחום העיצוב האוונגרדי, שפעם היה מוצלח ביותר ופעם מוזר ביותר, אך תמיד שונה ומקורי ובין אם בתחום הטכנולוגי עם מתלים במערכת סגורה, פנסים עוקבי פנייה ועוד. כשאנו שואלים האם סיטרואן תייצר את ה-DS הבאה אנו מתכוונים במובן הטכנולוגי, העיצוב וביצירת אייקון מוטורי מיתולוגי שייזכר לדורות ולא במובן הרטרו.

 

ההקדמה הזו היא לאור ההצהרות של סיטרואן בדבר כוונתה להביא לייצור שניי רכבים מדהימים, כל אחד בתחומו הוא. האחד, סיטרואן מטרופוליס קונספט, רכב סאלון/פאר אוונגרדי וראוותני, עם ממדים שמגמדים כל רכב שיעמוד לידו. השני, Survolt קונספט, מכונית GT חשמלית קטנה ואנו גם נסתפק באחת לא חשמלית עם מנוע מזהם ותיבה ידנית.

 

לפי דבריי הבוס של קונצרן PSA,ג'אן פייר, הקונצרן לא יכול להמשיך לעמוד מנגד, כאשר מרצדס, אודי וב.מ.וו נכנסות לטרטוריה שלנו עם רכבי סופרמיני, מבלי להשיב מלחמה. עוד הוסיף ואמר: “לא יהיה קל למכור רכב סאלון גדול באירופה, אך אני מאמין שלסיטרואן יש משהו שובר שוויון להביא לשוק הרכבים הזה". ה"בוס" רומז על שמה כ-DS9 ולא מפחד להזכיר את ה-DS19 המיתולוגית באותה הנשימה.

 

השוק העיקרי אליו תיועד המטרופוליס קונספט או ה-DS9 העתידית הוא דווקא השוק הסיני, שמאוד מעריך רכבים ראוותניים שכאלו ופחות שמרני מהשוק האירופאי.


סיטרואן מטרופוליס קונספט

 

סיטרואן Survolt

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location