הונדה פרולוג
הונדה פרולוג.
הונדה פרולוג
הונדה פרולוג.

בחודש מאי האחרון הונדה הציגה איורים של קרוסאובר חשמלי העונה לשם פרולוג (Prologue) אותו החברה מתכננת להשיק בשנת 2024 כדגם חשמלי המיועד בראש ובראשונה עבור השוק האמריקאי. כעת הונדה מספקת לנו הצצה נוספת לעיצוב החיצוני של הדגם. 

 

כמו כל דגמי הונדה האחרונים, CR-V החדש לדוגמה, העיצוב החיצוני של הפרולוג נקי ומעודן בלי ריבוי זוויות וקיפולי פח כפי שהתרגלנו לקבל מהונדה בעשור הקודם. העיצוב החיצוני והפנימי נעשים באמצעות טכנולוגיית 3D וירטואלית שלפי החברה מאפשרת גמישות רבה יותר בעיצוב ותכנון תא הנוסעים. 

הונדה פרולוג יהיה הדגם החשמלי הייעודי השני של הונדה, לאחר הונדה e העירונית, אך הוא לא יתבסס על מכלולים של הונדה אלא על פלטפורמת Ultium של ג'נרל מוטורס. רק בשנת 2026 הונדה תחל לשווק רכבים חשמליים המבוססים על פלטפורמה ייעודית משלה, e:Architecture, אשר תשמש עשרות דגמים שונים של רכבים חשמליים שכן הונדה מתכננת לשווק עד לשנת 2030 לא פחות מ-30 דגמים חשמליים מלאים איתם היא מתכננת להגיע ליעד מכירות של כ-2 מיליון רכבים חשמליים בשנה. 

 

שיתוף הפעולה עם ג'נרל מוטורס לא מסתיים בפרולוג אלא רק מתחיל שכן שתי החברות מתכננות לשתף פעולה בפיתוח של רכבים חשמליים במחיר נגיש, פרי ראשון של שיתוף הפעולה הזה אמור לצאת לאור בשנת 2027. 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובה

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    avatar