פולקסווגן פאסאט החדשה תוצע עם מנוע טורבו דיזל חדש 240 כ"ס, גרסה היברידית נטענת, לוח מחוונים דיגיטלי מלא, תאורת LED ראשית ועוד.

2015 פולקסווגן פאסאט החדשה

פולקסווגן חושפת מספר איורים ראשוניים של הפאסאט B8 החדשה הרומזים על העיצוב של הדגם החדש אשר תוצג בתערוכת פריז בחודש אוקטובר הקרוב. יחד עם האיורים, פולקסווגן חושפת פרטים טכניים ראשוניים על הפאסאט החדשה "המביאה טכנולוגיות חדשות בכדי להבטיח שגם לאחר 41 שנות דגם ומעל ל-23 יחידות שנמכרו מהדגם, היא עדיין תהיה צעד אחד קדימה לפני המתחרות", כך לפי פולקסווגן.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הפאסאט החדשה תעשה שימוש בפלטפורמת MQB המודולרית שתאפשר לדגם החדש להיות קל יותר בכ-85 ק"ג מהדגם הנוכחי המוחלף (משקל המרכב עומד על 281 ק"מ בלבד). לפי פולקסווגן, הפחתת המשקל יחד עם מנועים חדשים מסדרת EA211 מאפשרים לדגם להיות חסכוני יותר בכ-20%. עם השקת הדגם, הפאסאט תוצע בשתי תצורות מרכב, סדאן 4 דלתות או 5 דלתות האצ'בק (בדומה לסופרב). בהמשך תוצג גם גרסת סטיישן וכן גרסת קופה 4 דלתות – פולקסווגן CC.

 

עם הפאסאט החדשה, פולקסווגן תציג מנוע טורבו דיזל חדש: 2.0 ליטר בי-טורבו בהספק מרבי של 240 כ"ס ועם מומנט אדיר של 51 קג"מ ב-1,750 סל"ד. מנוע זה יוצע עם תיבת 7 הילוכים DSG והנעה כפולה 4MOTION בלבד. גם מערכת הנעה היברידית-נטענת (פלאג-אין) תוצע עם הפאסאט B8, לפי פולקסווגן היא תציע טווח נסיעה חשמלי של כ-50 ק"מ וטווח נסיעה מרבי של כ-1000 ק"מ.

 

קבוצת פולקסווגן ממשיכה לחדד את המעבר לתא הנוסעים מנימליסטי עם כמה שפחות כפתורים כך שכמו באודי TT החדשה, גם הפאסאט החדשה תוצע עם לוח מחוונים שהוא מסך TFT בגודל "12.3 שישמש גם עבור מערכת הניווט והמולטימדיה. הפאסאט החדשה תכלול את הדור הבא של מערכת החניה Park Assist המאפשרת חניה אוטו' ללא התערבות הנהג.

 

הדגם יוצע עם שלל מערכות בטיחות/נוחות כולל מערכת בקרת שיוט אדפטיבית עם פונקציית עצור-סע לפקקי תנועה, מערכת התרעה על תנועה חוצה מאחור, מערכת בלימה אוטו' לעיר כולל זיהוי הולכי רגל ועוד. כאופציה, הדגם יוצע עם תאורת LED ראשית ופנסי הלוגן פשוטים יוצעו כסטנדרט.

 

הפאסאט החדשה לא תהיה ארוכה משמעותית מהדגם הנוכחי אך היא תציע בסיס גלגלים גדול יותר ולפי פולקסווגן מרווח הברכיים מאחור גדל ב-33 מ"מ. דגם הסטיישן העתידי של הפאסאט B8 יציע נפח תא מטען של 650 ליטר.

 

פולקסווגן תחשוף פרטים נוספים ותמונות ראשונות של הדגם במהלך חודש יולי הקרוב.

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location