יצרן נוסף יוצא בהכרזה על כוונתו לשווק רכבים חשמליים בלבד, פורד לדוגמה הכריזה לאחרונה על כוונתה לשווק באירופה רכבים חשמליים בלבד עד לשנת 2030, יגואר הכריזה כי היא עובדת להנעה חשמלית בלבד כבר משנת 2025 וכעת גם וולוו יוצאת בהכרזה דומה שנעשתה במסגרת השקתו של הקרוסאובר החשמלי וולוו C40 Recharge שישווק עם הנעה חשמלית בלבד זאת למרות שהוא מבוסס על וולוו XC40 המשווק עם הנעה חשמלית אך גם עם מנועי בעירה פנימית.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

במקביל, וולוו מכריזה שאת כל המכוניות החשמליות שלה יהיה ניתן לרכוש בצורה מקוונת בלבד. וולוו לא תסגור את אולמות התצוגה שלה, אלו עדיין ישמשו לתצוגת רכבים, הסבר ללקוחות, כמרכזי שירות ועוד, אך גם אז כל תהליך הרכישה יבוצע דרך אתר המכירות בלבד. בכוונתה של וולוו ליצור תהליך רכישה פשוט יותר עם הרבה פחות אופציות לבחירה, בדומה לתהליך הרכישה של טסלה, לדוגמה.

הרוכשים יהיו זכאים לחבילת שירות הכוללת אחריות, תחזוקה, שירותי דרך ואופציה לרכישת ביטוח. בנוסף, בכוונתה של וולוו להרחיב את מסלול הליסינג התפעולי שלה לשווקים נוספים ובמגוון מסלולים חדשים, כולל מסלול מקוצר למספר חודשים שלאחריו, אפשר לדוגמה להחליף לדגם אחר של וולוו.