הקרניבל 2018 החדש כולל עיצוב מעודכן, תוספת של מערכות בטיחות מתקדמות, כולל בקרת שיוט אדפטיבית, ותיבת 8 הילוכים אוטו' חדשה.

 

טלקאר, יבואנית קיה בישראל, מודיעה על תחילת השיווק של הקרניבל 2018 המחודש, המיניוואן 8 מושבים בגודל מלא של קיה אשר זכה לפני כחודשיים למתיחת פנים. הקרניבל המחודש מציגה עיצוב מעודכן, תוספת של מערכות בטיחות מקוריות, מולטימדיה "8 חדשה ובעברית וכן תיבת 8 הילוכים אוטו' המשודכת לאותו מנוע 3.3 ליטר V6 בהספק של 276 כ"ס.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

וויזואלית, אנחנו פוגשים חזית מעודכנת ומודרנית יותר למראה עם גריל חדש, פנסים ראשיים מעודכנים עם אופציה לתאורת LED מלאה, עיצוב חדש לחישוקי הגלגלים ועיצוב חדש לפנסים מאחור עם תאורת LED. בתא הנוסעים נוכל למצוא גלגל הגה חדש, גרפיקה מעודכנת בלוח המחוונים, גימור משודרג, תוספת של בלם יד חשמלי, מפתח חכם ומערכת מולטימדיה "8 מקורית וחדשה התומכת בעברית וביישומים כגון Waze ופנגו.

 

מערכת מולטימדיה 8 אינץ' מקורית וגימור משודרג
מערכת מולטימדיה 8 אינץ' מקורית וגימור משודרג.

בתחום ההנעה, החידוש העיקרי הוא מעבר מתיבת 6 הילוכים אוטו' לתיבת 8 הילוכים אוטו' ומודרנית המציעה שיפור בהעברת הכוח ובצריכת הדלק. הדגם ממשיך עם מנוע ה-3.3 ליטר GDI של הדגם היוצא, עם הספק מרבי של 276 כ"ס ומומנט מרבי של 34.3 קג"מ.

 

שדרוג משמעותי נוסף בדגם הוא תוספת של מערכות בטיחות מקוריות, כולל בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית ובקרה על עייפות הנהג.

2018 קיה קרניבל החדש - מחירון:

עם מתיחת הפנים לדגם נרשמת התייקרות במחירון, דגם EX מתייקר ב-10,000 שקל ודגם פרימיום, הכולל בנוסף ריפודי עור ודלת תא מטען חשמלית, מתייקר ב-7,000 שקל. הדגם יהיה זמין למסירה החל מחודש יולי 2018. קיה קרניבל 2018 - מפרט טכני מלא להורדה.

 

קרניבל EX - החל מ-234,900 שקל

קרניבל פרימיום - החל מ-249,900 שקל

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location