צ'מפיון מוטורס, יבואנית מותג סקודה, החלה בשיווק גרסה חדשה ובכירה לסקודה סקאלה המשפחתית - סקודה סקאלה ספורט. הסקאלה ספורט מצוידת במנוע 1.5TSI עם 150 כ"ס, ברשימת אבזור עשירה, מתלים בכיול ספורטיבי, מושבי ספורט ותקרה שחורה ועוד. הסקאלה ספורט משווקת במחיר של 139,990 ₪.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מנוע ה-1.5TSI של הדגם מייצר הספק מרבי של 150 כ"ס ומומנט מרבי של 25.5 קג"מ, זאת לעומת 115 כ"ס ו-20.3 קג"מ בדגמי ה-1.0TSI של הסקאלה. המנוע משודך לתיבת 7 הילוכים DSG והוא מספק בדגם נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 8.3 שניות ומהירות מרבית של 219 קמ"ש, לעומת 9.9 שניות ו-199 קמ"ש בדגם 1.0TSI. צריכת הדלק המשולבת עומדת על 20 ק"מ לליטר.

 

סקודה סקאלה ספורט
סקודה סקאלה ספורט.

הסקאלה ספורט מצוידת בחבילת Dynamic הכוללת מושבי ספורט, גלגל הגה ספורטיבי, תקרה שחורה ועוד. בנוסף נמצא חישוקי סגסוגת "18, חלונות כהים מאחור, ספוילר גג בולט יותר, חלון גג פנורמי ועוד. רמת הגימור ספורט כוללת את כל מה שנמצא ברמת הגימור Style, כולל מפתח חכם, מולטימדיה "8 מקורית, כניסות USB טייפ C מלפנים ומאחור, לוח מחוונים דיגיטלי, בקרת אקלים דיגיטלית ועוד. רמת הגימור ספורט מוסיפה על זה תאורת LED מלאה, חבילת Trunk הכוללת מחזיקי מטען ורשתות לעיגון הציוד, ריפודי מושבים מהודרים יותר ועוד.

 

השם ספורט של הדגם לא מגיע רק לשם היופי, הסקאלה ספורט מצוידת בבולמים בעלי שני מצבי קשיחות וכן הנמכת מרכב של 15 מ"מ לעומת הדגמים הרגילים. לרשות הנהג בורר מצבי נהיגה ואפשרות בחירה מבין מצב קומפורט הרך יותר ולספורט הקשיח ביותר עבור הבולמים. אלו לא בולמים אדפטיביים אלא פשוט בולמים בעלי שני מצבי קשיחות. 

מפרט הבטיחות בדגם כולל בקרת שיוט אדפטיבית (עד 210 קמ"ש), בלימה אוטונומית, ניטור שטח מת, מצלמה אחורית מקורית ובקרת סטייה מנתיב אקטיבית. סקודה סקאלה - מפרט טכני מלא להורדה.