הפורסטר Online, שיוצע ב-200 יחידות בלבד, כולל מערכת מולטימדיה מבוססת אנדרואיד עם ניווט WAZE, אינטרנט חינם ומסך טאצ' לנוסעים מאחור.

2014 סובארו פורסטר

קבוצת סמל"ת, יבואנית סובארו בישראל, משיקה גרסה מיוחדת ומוגבלת ל-200 יחידות של בלבד רכב הפנאי סובארו פורסטר החדש – פורסטר Online, גרסה הכוללת פתרון מולטימדיה כולל לכל נוסעי הרכב בשווי של 10,000 שקל מתנה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הפורסטר מאובזר במערכת מולטימדיה מבוססת אנדרואיד המאפשרת ניווט WAZE , דיבורית BT ועוד וכן שימוש באפליקציות כגון פייסבוק, אינסטגרם, דוא"ל וכו'. בנוסף לכך הרוכשים יקבלו WIFI חופשי לרכב לשלוש שנים (12 ג'יגה לשנה), טאבלט עם תושבת מיוחדת במושב האחורי ומסך DVD TOUCH למושב האחורי כולל שמע חיצוני.

 

חבילת האבזור הזו תוצע עם רמת הגימור X ורמת הגימור XS. בנוסף לכך, לרוכשים מוצע מסלול מימון עם מקדמה של 14,000שקל ובתשלום חודשי של 2500 שקל למשך 36 חודשים בריבית פריים ובסוף את היתרה. פורסטר X משווק במחיר של 189,900 שקל ופורסט XS במחיר של 217,900 שקל.

 

אסף אבישר סמנכ"ל השיווק והמכירות אמר: "מתחילת השנה ניתן לראות שאנו שמים דגש בסובארו על חדשנות, טכנולוגיה ושדרוגים של רמות הגימור. אנו גאים להציג לראשונה בישראל רכב שמאפשר ליהנות מ WIFI חופשי וממערכת מולטימדיה שבה אפליקציית WAZE  מובנית וזאת בנוסף ליכולות נהיגת השטח יוצאות הדופן ובחוויית הנהיגה שהוא מעניק בכביש".

 

 

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location