חורחה דיאז (Jorge Diez) מונה לראש מחלקות העיצוב של סיאט וקופרה והחל מה-1 בדצמבר הוא יהיה האחראי להוביל את שפת העיצוב הבאה של המותגים. דיאז' הוביל בין השנים 2011 עד 2014 את המחלקה שהייתה אחראית על עיצוב החוץ של דגמי סיאט ובעברו הוביל מחלקות עיצוב גם באודי ופולקסווגן.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

דיאז היה אחראי לעיצוב החיצוני של הדור השלישי של הלאון, עיצוב שאמנם הציג שינוי כיוון מוחלט מהעיצוב הנפלא של הדור השני אך הוא גם זה שהכתיב את עיצוב דגמי סיאט מאז ועד היום. בתפקידו החדשה דיאז יהיה אחראי על שפת העיצוב הבאה של סיאט, זו שתשרת את דגמי החברה העתידיים שחלקם כמובן יהיו חשמליים.

 

סיאט לאון
אחרי על העיצוב של הלאון דור שלישי.

דיאז לקח חלק מוביל גם בעיצוב הדור השני של אודי TT והדור הראשון של אודי A7 ובסיאט הוא לקח בנוסף חלק משמעותי בעיצוב הדור הרביעי של סיאט איביזה והדור הראשון של סיאט אטקה, הקרוסאובר הראשון של סיאט. אם נסתכל על העיצובים המשמעותיים של דיאז, אפשר לצפות לקו עיצוב שמרני יחסית.

דיאז בילה את רוב קריירת העיצוב שלו בקבוצת פולקסווגן, בה הוא התמחה בעיצוב חיצוני. לאחר 7 שנים בהן עבד באודי, בשנת 2008 הוא הגיע לראשונה לסיאט כחבר במחלקת העיצוב החיצוני של המותג. בשנת 2010 הוא התמנה למעצב בכיר בפולקסווגן ושנה לאחר מכן הוא קודם לתפקיד ראש מחלקת העיצוב החיצוני בסיאט. בשנת 2014 דיאז חזר לאודי שם עסק בעיצוב קונספטואלי עבור המותגים אודי, למבורגיני ודוקאטי עד אשר מונה לתפקיד ראש סטודיו 4 במחלקת העיצוב החיצוני באודי. ביולי 2019 הוא התמנה לסגן נשיא מחלקת העיצוב של מיצובישי אירופה, מחלקה שסגרה לאחרונה את שעריה לקראת היציאה של מיצובישי מהשוק האירופי.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

האם הוא אגזוזן?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location