האינסיגניה סטיישן 2017 החדשה מציגה עיצוב ספורטיבי ומלוטש, משקל מופחת ב-200 ק"ג, תא מטען המתחרה בסופרב והנעה כפולה מתקדמת.

 

תמונות ופרטים ראשונים של האינסיגניה סטיישן (ספורט טורר) החדשה נחשפים לראשונה, כחודשיים לאחר חשיפה האינסיגניה גרנד ספורט (סדאן) החדשה וכחודש לפני הופעת הבכורה העולמית בתערוכת ז'נבה, שם אופל תחשוף את הפרטים המלאים על שני הדגמים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

האינסיגניה ספורט טורר החדשה מבוססת כמו דגם הסדאן על פלטפורמת E2 החדשה והיא קלה יותר בכ-200 ק"ג משמעותיים לעומת הדגם היוצא. עם קיפול המושבים מאחור מתקבל נפח תא מטען של 1,640 ליטר, זה אמנם כ-100 ליטר יותר מהדגם היוצא אך עדיין רחוק מהסופרב קומבי לה נפח של 1,950 ליטר.  לדגם אורך של 4,986 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,829 מ"מ, תוספת של 89 מ"מ לאורך לעומת דגם הסדאן אך בסיס הגלגלים זהה. 

 

כמו בדגם הסדאן גם כאן נמצא מנוע 1.5 ליטר טורבו עם 165 כ"ס ובדגם הבכיר מנוע 2.0 ליטר טורבו עם 250 כ"ס המשודך לתיבת 8 הילוכים אוטו' חדשה ומערכת הנעה כפולה מתקדמת עם חלוקת מומנט נפרדת לכל גלגל אחורי.

 

את דלת תא המטען החשמלית ניתן לפתוח באמצעות הסטה של כף הרגל מתחת לפגוש האחורי ואת המושב האחורי, המחולק ביחס של 40/20/40, ניתן לקפל בלחיצת כפתור. מעבר לשלל מערכות בטיחות מתקדמות, כולל בקרת שיוט אדפטיבית, ניתן למצוא בדגם גם תאורת LED מטריקס אדפטיבית, תצוגה עילית צבעונית, בולמים מתכווננים עם 3 מצבי כיול לבחירה ועוד.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location