דאצ'יה מספקת לנו היום (ב') הצצה ראשונה אל שלושה דגמים חדשים למותג: סנדרו החדשה, סנדרו סטפווי החדשה ולוגאן סדאן החדשה, כולם כמובן גרסאות מרכב שונות לסנדרו 2021 החדשה. בשלב זה דאצ'יה מספקת לנו רק מספר תמונות חיצוניות של הדגמים ופרטים ראשונים, החשיפה המלאה תיערך לקראת סוף החודש ב-29 בספטמבר.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הדור השלישי לשלישיית הדגמים מבוסס על פלטפורמת CMF-B של רנו, כמו בקליאו החדשה, וכפי שאתם יכולים לראות בתמונות העיצוב החיצוני מוצלח ומודרני עם חתימת תאורה קדמית ואחורית LED בצורת האות Y. הסנדרו, שהיא הסופרמיני של דאצ'יה, מציגה עיצוב דינאמי מבעבר, במיוחד עם הדגשת בתי הגלגלים, התפיחות על מכסה המנוע, הזווית החדשה של השמשה הקדמית עם הגג הנמוך יותר והפרופורציות המעניקות לדגם מראה רחב יותר.

 

דאצ'יה סנדרו החדשה
משפחת דגמי הסנדרו החדשה יחד עם הלוגאן מאחור.

הסנדרו סטפווי היא גרסת הפנאי לסנדרו עם הגבהת מרכב קלה, עיצוב שונה לפגושים ופלסטיקה שחורה ובולטת סביב הגלגלים המעניקים לדגם את המראה המבוקש. דאצ'יה לוגאן היא למעשה גרסת מרכב סדאן לסנדרו ולמרות השם השונה, היא בהחלט נראית כמו סנדרו שהדביקו לה תחת בצורה לא מוצלחת במיוחד.

דאצ'יה לא מוסיפה פרטים נוספים על הדגמים, אך אפשר לזכות בתמונות את הרדאר בתחתית הפגוש מה שאומר שלדגם תהיה, לפחות, מערכת בלימה אוטונומית. את הסנדרו החדשה נפגוש בישראל במהלך המחצית הראשונה של 2021.

 

2021 דאצ'יה סנדרו