בסוף השבוע הבא (15.04) סיאט תחשוף את מתיחת הפנים לדגמי 2021 המחודשים של סיאט איביזה וסיאט ארונה. עד שזה יקרה, סיאט מספקת לנו הצצה ראשונה לחלק מהשינויים הוזיאוליים שהיא ביצעה בשני הדגמים ואלו, לא מעטים בכלל.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

אם נסתכל על החזית של הארונה 2021 המחודשת נוכל למצוא עיצוב חדש לחלוטין לכל חזית הדגם הכולל עיצוב חדש למכסה המנוע, לפנסים הראשיים לפגוש הקדמי לגריל ועוד, פשוט רכב חדש ומודרני למראה. מהמעט שאפשר לראות בסרטון הטיזר, חזיתה של האיביזה המחודשת לא זכתה לאותו טיפול מקיף והשינויים בה מינוריים למדי.

 

איביזה FR
חישוקים חדשים לאיביזה FR.

חלקה האחורי של האיביזה FR המחודשת חשוף יותר וגם בו לא נמצא שינויים משמעותיים למעט השינוי לפונט כתב יד של שם הדגם IBIZA על דלת תא המטען, שינוי שכבר פגשנו באטקה המחודש, וכן פונט חדש לכיתוב FR. כמובן שגם בארונה נמצא את שם הדגם מודבק לדלת תא המטען בפונט החדש. הארונה זוכה גם לרמת גימור בכירה Xperience אותה אנחנו כנראה רואים כאן בתמונה.

 

2021 סיאט ארונה המחודשת
עדכון מקיף לארונה.

בסיאט מבטיחים שמעבר לעיצוב המעודכן נוכל למצא בשני הדגמים גם שדרוג טכנולוגי מקיף וזה בתכלס אומר מערכת מולטימדיה חדשה, גדולה ומתקדמת יותר יחד עם שדרוג למערכות הבטיחות המתקדמות בשני הדגמים.