קאדילק אסקלייד החדש נחשף לראשונה, מספר שעות לפני החשיפה הרשמית.

קאדילק אסקלייד החדש

קאדילק צפויה לחשוף בקרוב את האסקלייד החדש אשר יוצג בבכורה עולמית בתערוכת לוס אנג'לס בחודש הבא. האקסלייד, שלא משווק בישראל, הוא רכב הפנאי היוקרתי והענק של קאדילק המבוסס על הפלטפורמה של השברולט סוברבן החדש שהוצג לאחרונה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בטעות, אחד מאתרי הרכב האמריקאים הציג היום (יום ב') לזמן קצר, וידאו החושף את האסקלייד החדש ותמונות מתוך אותו וידאו קצר, שהוסר לבינתיים מהאתר, מוצגת כאן לפניכם וחושפות את העיצוב של הדגם החדש בטרם זה הוצג רשמית.

 

אל תא הנוסעים של האסקלייד החדש, קאדילק סיפקה לנו הצצה רשמית כאשר פרסמה לפני כשבוע תמונה של תא הנוסעים. לעומת הדגם היוצא שסבל מתא נוסעים פשוט למראה למרות תג המחיר הגבוה, תא הנוסעים החדש כבר מציג קפיצת מדרגה משמעותית בהשראת דגמי קאדילק החדשים כגון ה-CTS החדשה ששיווקה החל לאחרונה בארה"ב ובשנה הבאה תנחת בישראל.

 

אם אתם שואלים את עצמכם מה זה ענק? אז לדגם היוצא בגרסתו הארוכה היה בסיס גלגלים של 3.3 מטר, אורך של 5.64 מטר, רוחב של 2.0 מטר וגובה של 1.9 מטר. למעשה, לא צריך את המידות בכדי להבין שמדובר בדגם ענק, מספיק לראות את רוחבה העצום של הקונסולה המרכזית בין המושבים בכדי להבין שכאן יש לנו עסק עם רכב גדול במיוחד.

 

 

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location