קריילזר 200 החדשה היא המכונית החשובה ביותר עבור קרייזלר כמשפחתית גדולה. היא תוצע עם תיבת 9 הילוכים אוטו' חדשה של קבוצת פיאט.

קרייזלר 200

אלו הן התמונות הראשונות של קרייזלר 200 החדשה אשר תוצג היום בבכורה עולמית עם פתיחתה של תערוכת דטרויט בעוד פחות מ-20 שעות. קרייזלר 200 היא מכונית הלחם והחמאה של קרייזלר כמתחרה בסגמנט הכי פופולרי בארה"ב בו היא תתחרה בעיקר מול המאליבו של שברולט, הקאמרי של טויטה והאקורד של הונדה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בניגוד לדור הקודם שהיה מיושן למראה מהחוץ ומהפנים (טרום מתיחת הפנים האחרונה), הדגם החדש המיוצר תחת פיאט, שרכשה לאחרונה בעלות מלאה על קרייזלר, כבר מציג את הפנים החדשות של קרייזלר עם מראה מודרני וכך גם עיצוב תא הנוסעים. מעבר למסך המגע המרכזי, מי שעוד בולטת לעין זו ידית ההילוכים בסגנון יגואר השולטת על תיבת 9 הילוכים אוטו' חדשה של קבוצת פיאט.

 

נכון לכתיבת שורות אלו, קרייזלר תצייד את הדגם בשתי יחידות הנעה לפחות: 2.4 ליטר עם 184 כ"ס ו-3.6 ליטר V6 בהספק של 295 כ"ס בדגם 200S עם הנעה כפולה ומראה ספורטיבי או ב-200C הסופר מאובזרת. סביר להניח שבהמשך, הדגם יוצע גם עם מנועי הטורבו של פיאט.

 

בהתאם למדיניות פיאט, קרייזלר 200 אמורה להיות משווקת באירופה תחת מותג לנצ'יה, זאת במידה ובפיאט לא החליטו עדיין להרוג את מותג לנצ'יה הגוסס. לישראל? זה ככל הניראה יקרה רק לאחר שפיאט תחליט מה ישווק בישראל (קרייזלר או לנצ'יה) ותחת איזה יבואן, מכשירי תנועה המשווקת כיום את מותגי קרייזלר בישראל או סמל"ת המשווקת את לנצ'יה.

 

 

 

 

 

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

מעניין מי ישווק אותה בארץ

This comment was minimized by the moderator on the site

היא נראית קטנה מפורד מונדיאו

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location