2024 סוזוקי סוויפט החדשה
סוזוקי סוויפט החדשה.
2024 סוזוקי סוויפט החדשה
סוזוקי סוויפט החדשה.

היא אמנם עדיין מוגדרת כקונספט, אך בשורה התחתונה זו סוזוקי סוויפט 2024 החדשה אותו סוזוקי תחשוף החודש בתערוכת הניידות של טוקיו, לצד מגוון רחב של דגמי קונספט שחלקם עם הנעה חשמלית. 

 

בשלב זה מדובר רק בחשיפת העיצוב של הסוויפט החדשה, דור רביעי לדגם, פרטים נוספים על הדגם סוזוקי צפוייה למסור בהמשך החודש עם פתיחת התערוכה. 

 

2024 סוזוקי סוויפט החדשה
סוזוקי סוויפט החדשה.

מצד אחד העיצוב הוא אבולוציה לעיצוב של הדגם הנוכחי, מצד שני מדובר בעיצוב חדש לחלוטין מהיסוד עם שלל אלמנטים חדשים וייחודיים המעניקים לדגם מראה עדכני ומודרני יותר. בניגוד למגמה הנוכחית של עיצוב פשוט ומינימליסטי לתאי הנוסעים, לסוויפט החדשה תא הנוסעים עומס במשטחים שונים, קימורים וזוויות. 

 

סוזוקי סוויפט החדשה תא הנוסעים
סוזוקי סוויפט החדשה.

סוזוקי לא חושפת נתונים על יחידות ההנעה של הדגם אך היא מציינת כי מדובר ביחידות הנעה חדשות עם נצילות גבוהה ובשידוך לתיבת הילוכים CVT רציפה. סביר להניח שכמו בדגם הנוכחי נמצא גם כאן סוג של סיוע חשמלי. לצד זה נמצא בדגם גם דור עדכני של מערכות בטיחות מתקדמות, הכולל גם בקרת ערנות נהג תאורה ראשית אדפטיבית ועוד. 

 

עדכון: לסוויפט החדשה אורך של 3,860 מ"מ, רוחב של 1,695 מ"מ, גובה של 1,500 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,450 מ"מ, שינויים מינוריים בלבד לעומת הדגם הנוכחי שהם רק תוצאה של העיצוב החדש ולא מעבר לפלטפורמה חדשה. 

 

הסוויפט החדשה תשווק עם מנוע בנזין הנעזר בסיוע חשמלי ומשודך לתיבת הילוכים רציפה CVT. בשלב זה סוזוקי לא חושפת פרטים נוספים על יחידת ההנעה של הדגם אך ההנחה היא שסוזוקי תחליף את מנוע ה-1.2 ליטר של הדגם במנוע שלושה צילינדרים חדש. 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 69

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.