תכנית חובה למעריצי טופ גיר עם כל התשובות לשאלות מהיכן הרעיון לסטיג? מדוע הוא לא מדבר? הפה הגדול של קלארקסון ועוד.

טופ גיר ב-60 דקות של רשת CBS

תכנית התחקירים מספר אחת בעולם, 60 דקות של רשת CBS, נפגשת עם תכנית הטלוויזיה מספר אחת בעולם, לדבר על הכל. קהילת חובבי הרכב בישראל ובעיקר מעריצי התכנית טופ גיר, התרגשו מבואם של צוות התכנית לצילומים בישראל, בצורה שלא הייתה מביישת את מעריצות "כמעט מלאכים" ובצדק. עבור קהילת חובבי הרכב, התכנית טופ גיר וצוות המגישים הם הגביע הקדוש, למרות שבשנים האחרונות, התכנית הפכה לתכנית בידור עם רכבים ולא תכנית רכב שגם משעשעת עם הומור בריטי משובח.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 


צוות התכנית, לא עשה חסד עם המעריצים מהמדינה הלוונטינית שלנו. טוב במקרה שלהם זמן זה באמת כסף, כתכנית הטלוויזיה הנצפית בעולם עם כ-350 מליון צופים ב-170 מדינות בעולם . ביום ראשון ה-24.10.2010 בערוץ CBS בשעה 7 בערב לפי השעון המזרחי, תשודר כתבת תחקיר של 60 דקות על התכנית טופ גיר.


הכתב הוותיק, סטיב קרופט מרשת CBS, מדבר עם צוות התכנית על הכל וגם על הסטיג. בראיונות משתתפים שלושת מנחי התכנית, מפיק התכנית והסטיג (שלא ידוע לנו עדיין אם הוא נחשף בתכנית בזהותו המלאה כבן קולינס או נשאר אלמוני כסטיג).


נקודה מעניינת שנחשפת בתחקיר, היא איך הרעיון לסטיג נולד. מפיק התכנית אמר "הסטיג הוא תאונה משמחת, לא הצלחנו למצוא נהג מרוצים שגם ידע להשלים משפט או שניים, אז ג'רמי קלארקסון  אמר, למה הוא צריך בכלל לדבר?” וכך נולד לו הסטיג והאגדה. גם על הפה הגדול של קלארקסו עם ההומור הבריטי המשובח מדברים בתחקיר. קלארקסון עצמו הגיב, " זה אירוע קבוע שהתכנית מקבלת תלונות על הפה שלי, אך אם נתייחס לכל תלונה, אנחנו נגמור עם משהו משעמם ופלקטי".


דבר אחד רק נזכיר, טופ גיר לא משודרת כלל בארה"ב, לכן חלק מהדברים שיראו בתחקיר כברורים מאליו לצופים שלנו, הם חדשים לחלוטין עבור הצופים בארה"ב, כמו תופעת הסטיגימניה למשל. למי שמעוניין, ערוץ אגו רכש גם את תכנית טופ גיר בגרסתה האוסטרלית המשודרת בימי רביעי בערוץ אגו בשעה 21:45. טופ גיר המקורית משודרת באותו ערוץ בימי חמישי בשעה 21:45.


{japopup type="ajax" content="<embed src="http://cnettv.cnet.com/av/video/cbsnews/atlantis2/cbsnews_player_embed.swf" scale="noscale" salign="lt" type="application/x-shockwave-flash" background="#333333" width="425" height="279" allowFullScreen="true" allowScriptAccess="always" FlashVars="si=254&uvpc=http://cnettv.cnet.com/av/video/cbsnews/atlantis2/uvp_cbsnews.xml&contentType=videoId&contentValue=50094964&ccEnabled=false&amp;hdEnabled=false&fsEnabled=true&shareEnabled=false&dlEnabled=false&subEnabled=false&playlistDisplay=none&playlistType=none&playerWidth=425&playerHeight=239&vidWidth=425&vidHeight=239&autoplay=false&bbuttonDisplay=none&playOverlayText=PLAY%20CBS%20NEWS%20VIDEO&refreshMpuEnabled=true&shareUrl=http://www.cbsnews.com/video/watch/?id=6987703n&adEngine=dart&adCallTemplate=http://www.cbs.com/thunder/ad.doubleclick.net/adx/request.php?/can/news/undefined;site=news;show=undefined;undefinedpartner=news;lvid=50094964;outlet=CBS+Production;noAd=undefined;type=ros;format=FLV;pos=undefined;sz=320x240;ord=211952;playerVersion=1.0;&adPreroll=true&adPrerollType=PreContent&adPrerollValue=1" />" height="400" }Load a sample iFrame{/japopup}


תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location