יונדאי תחשוף בעוד כשבועיים את הקונה, הקרוסאובר העירוני החדש (והראשון גלובלית) של החברה.

 

יונדאי מכריזה היום (ג') על כך שבעוד כשבועיים, ב-13 ליוני 2017, היא תחשוף בבכורה עולמית את הקונה (Kona), הקרוסאובר העירוני הגלובלי הראשון של החברה שיתחרה בדגמים כגון מאזדה CX-3, הונדה H-RV ועוד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למעט תמונות הטיזר לדגם, שלא ממש משאירות הרבה מקום לדמיון, יונדאי לא נדיבה במיוחד בפרטים טכניים על הקונה. מה שיונדאי כן חושפת הוא שהדגם יתבסס על פלטפורמת חדשה שתאפשר לדגם להציג יכולות כביש גבוהות לצד רמה גבוהה של בטיחות במבחני הריסוק.

 

יונדאי קונה
יונדאי קונה.

בנוסף לכך יונדאי מציינת כי בכדי ליצור איזון בין מרכז כובד נמוך לטובת יכולות כביש גבוהות לבין הרצון של רוכשי SUV לישיבה גבוהה ושדה ראיה רחב, הקונה יספק ישיבה שהיא גבוהה יותר מרכב משפחתי רגיל אך נמוכה מזו של הטוסון, לדוגמה. בנוסף לכך, יונדאי מציינת כי הקונה יצויד בתוגה עילית צבעונית הכוללת הכוונה של מערכת הניווט.

 

יונדאי קונה
יונדאי קונה.

אנחנו מצפים שאת הקונה ישרתו מנועי הטורבו החדשים של יונדאי, 1.0 ליטר 120 כ"ס ו-1.4 ליטר 140 כ"ס. סביר להניח שעבור השוק האמריקאי הדגם יוצע בנוסף עם מנוע 1.6 טורבו ומנוע 2.0 ליטר אטמוספרי ועבור השוק האירופאי הדגם יוצע בנוסף עם מנוע 1.6 ליטר טורבו דיזל. אנחנו בהחלט מצפים שהקונה ישווק עם מגוון רחב של מערכות בטיחות מתקדמות, בתקווה שאלו ימצאו את דרכם גם לשוק הישראלי.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

למה לטשטש אם היוטיוב מפרסמים את הרכבים רגיל גם שטשטשו את סקודה קארוק ביוטיוב ראו רגיל.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location