קופרה פורמנטור 2024 טיזר
התאורה האחורית החדשה של הפורמנטור.
קופרה פורמנטור 2024 טיזר
התאורה האחורית החדשה של הפורמנטור.

 קופרה תחשוף בתחילת השבוע הבא את דגמי 2024 החדשים של הפומנטור והלאון, בשני המקרים מדובר במתיחת פנים מקיפה לשני הדגמים שילבשו את שפת העיצוב החדשה של קופרה, זו שהוצגה לראשונה עם הטווסקאן - הקרוסאובר החשמלי הראשון של קופרה שיעלה על הכביש בהמשך השנה. 

 

בשלב זה קופרה חושפת רק תמונות טיזר המספק לנו הצצה חלקית אל יחידות התאורה האחוריות של שני הדגמים המחודשים וכפי שאתם יכולים לראות ההשראה מה- טווסקאן ברורה, לוגו קופרה מואר במרכז המשולב בפס התאורה האחורי שמסתיים בשני פנסים עם חתימת תאורה מודרנית בסגנון 3D. 

 

קופרה טווסקאן
קופרה טווסקאן - ההשראה לעיצוב החדש של הלאון והפורמנטור.

הפורמנטור והלאון יזכו לקבל גם את חתימת תאורת היום של הטווסקאן, כולל כמובן עיצוב חדש לחלוטין לפנסי החזית. את העדכון החיצוני יחתום עיצוב חדש לחזית הדגמים, דבר שלמעשה יציין סופית את ההיפרדות של קופרה מסיאט בכל הקשור לעיצוב. 

 

קופרה מציינת שמעבר לשפת העיצוב החדשה, הדגמים יעשו שימוש בדור הבא של מערכת ההנעה ההיברידית (eHybrid) של המותג יחד עם שדרוג טכנולוגי מקיף ושיפור הביצועים והיכולות הדינמאיות. 

 

קופרה טווסקאן תא הנוסעים
קופרה טווסקאן.

ברור לנו כי נפגוש בתאי הנוסעים של הדגמים מערכת מולטימדיה חדשה ועוד מגוון שדרוגים, אך השאלה הגדולה היא האם הלאון והפומנטור גם יזכו למשהו מהעיצוב המיוחד והייחודי של תא הנוסעים של הטווסקאן - נשמח לגלות שכן. 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובה

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.