בתערוכת שנגחאי הקרובה נזכה לראות מספר חשיפות עולמיות ראשונות ובכללן את אודי Q3 ואת סיטרואן DS9 היוקרתית.

סיטרואן מטרופוליס קונספט - ההשראה לסיטרואן DS9

תערוכת שנגחאי (23-28 אפריל) אמנם עדיין לא בעלת מסורת או שם כמו תערוכת הרכב הגדולות של אירופה וארה"ב, אך משנה לשנה ועם הפיכתו של שוק הרכב הסיני לשוק הרכב הגדול בעולם, תערוכת שנגחאי מקבלת תאוצה והופכת לאחת התערוכות החשובות בעולם הרכב, עם רכבים שברובם מיועדים בלבד או בפרט עבור השוק הסיני כגון סיטרואן DS9.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

המכונית העולמית ומהחשובות בתערוכה, זו אודי Q3, המתחרה של ב.מ.וו X1. אודי Q3 הוא קרוסאובר בינוני/קטן על בסיס הטיגואן של פולקסווגן שתחילת שיווקו יהיה לקראת סוף השנה.

 

עם כל הכבוד לאודי Q3, המכונית הכי מעניינת בתערוכה (כרגע עדיין בגדר השארה/שמועה) היא סיטרואן DS9, מכונית הסאלון הגדולה של סיטרואן על בסיס הקונספט מטרופוליס שבממדה, גדולה יותר מאודי A8L. סיטרואן שנואשה מלנסות להחדיר לשוק האירופאי מכונית סאלון שתתחרה ב-ב.מ.וו סדרה 5 ומרצדס E קלאס (ר"ע C6), מנסה את מזלה בסין ומייעדת בראש ובראשונה את ה-DS9 עבור השוק הסיני, חסר הדעות הקדומות.

 

פולקסווגן כנראה תחשוף את החיפושית החדשה, שבכל מקרה תיחשף בתערוכת ניו-יורק המקבילה בתאריכים לתערוכת שנגחאי. ב.מ.וו תציג לראשונה לציבור הרחב את סדרה 6 קופה החדשה וכן את סדרה 5 ההיברידית נטענת המיועדת עבור השוק הסיני בלבד ויתכן שאף נזכה לראות את ה-M5 החדשה.

 

מרצדס תחשוף גרסת קונספט או טרום ייצור של ה-A קלאס החדשה. עוד יציגו למעלה מ-20 יצרניות הרכב המקומיות בסין דגמים שונים וכנראה עדיין חיקויים לא מעטים.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location