מורגן הבריטית הציגה דגם חדש לחלוטין EvaGT, בעיצוב רטרו מודרני, מדהים ומתבקש.

מורגן EvaGT - רטרו רטרו אבל תיתן בראש לכל פורשה

מורגן מוטורס הבריטית, מייצרת רכבים כבר משנת 1910 ועדיין לא שמעו אצלם על פס ייצור. כל הרכבים מיוצרים בעבודת יד, רובם עם שלדת עץ ותמיד נראה כי מחלקת העיצוב פרשה אי שם בשנות השלושים של המאה הקודמת. דגם ה- 4/4 למשל מיוצר משנת 1936 עד היום באותו עיצוב.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

רק בשנת 2000 הציגה מורגן דגם חדש לחלוטין, המורגן אירו 8 ( Aero 8), עדיין בעיצוב קלאסי/רטרו אך עם טאצ' מודרני, שלדת אלומיניום מתקדמת בעבודת יד, משקל זבוב של 1180 ק"ג ומנוע ב.מ.וו 4.8 ליטר 376 כ"ס ו- 4.1 שניות 0-100.

 

כעת חושפת מורגן את ה-EvaGT קונספט, דגם חדש לחלוטין ובהחלט רגע מכוננן עבור חברה שייצרה עד היום רק 9 דגמים שחלקם מיוצרים עד עצם היום הזה. אז אמנם הכול הולך לאט במורגן, אבל שיוצא דגם חדש, השפתיים נשארות שמוטות.

 

ה- EvaGT היא מכונית GT יוקרתית שתכיל את כל הפינוקים המודרניים כגון מעאת ניווט, פנסי קסנון, בקרת יציבות ועוד, זאת בניגוד גמור לספרטניות המאפיינת את שאר דגמי מורגן. היא מוגדרת כ- 2+2 כלומר לשני מבוגרים ושני ילדים/מזוודות/מבוגרים מאותגרי גובה. המידות שלה הן כשל מכונית GT קלאסית עם אורך של 4.8 מטר, רוחב של 1.8 מטר וגובה הנושק לרצפה 1.2 מטר.

 

המורגן EvaGT בנויה על שלדת אלומיניום מוארכת של האירו-מקס (Aeromax) העומדת בתקנות הבטיחות שאירופה ובארה"ב. הימוש הנרחב באלומיניום מאפשר לevaGT להציג משקל של 1250 ק"ג על המאזניים. על הגלגלים האחוריים, אמון מנוע ב.מ.וו סדרתי בנפח 3.0 ליטר טורבו V6 בהספק של 306 כ"ס ו-40.8 קג"מ המשודך לתיבת 6 הילוכים ידנית או אוטומטית.

 

לפי מורגן, שילוב המנוע עם משקל הרכב הנמוך אמור להקנות ביצועים מכובדים, 4.5 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 273 קמ"ש וכל זאת עם צריכת דלק מכובדת של 14.3 ק"מ לליטר.

 

פנקס ההזמנות כבר נפתח והמורגן EvaGT תגיע ללקוחות הראשונים באמצע 2012.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location