סיאט לאון
סיאט לאון תזכה בקרוב לשדרוג מקיף.
סיאט לאון
סיאט לאון תזכה בקרוב לשדרוג מקיף.

"אני מבטיח לכם כי בכל הקשור בסיאט, הטוב הטוב ביותר עדיין לפנינו". כך סיכם מנכ"ל חברת סיאט ווין גריפתיס את המצגת בנושא סיאט במסגרת הכנס השנתי של החברה שנערך היום (ה') בברצלונה בו המנכ"ל הציג את התוצאות העסקיות, המצוינות, של החברה לצד שורה של צעדים אסטרטגיים לקראת העתיד של שני המותגים - סיאט וקופרה.

 

להזכירכם, לפני כחצי שנה התבשרנו כי סיאט תחדל להציג דגמים חדשים, כעת מסתבר כי התוכניות עבור המותג כנראה קצת שונות גם אם בשלב זה אין הכרזה על דגמים חדשים של ממש ואין תוכניות ברורות בתחום הרכב החשמלי עבור המותג. 

 

סיאט איביזה
איביזה וארונה מחודשות יוצגו בשנת 2025.

בשנת 2025 סיאט תציג מתיחת פנים מקיפה לארונה ולאיביזה ולפני שזה יקרה, כבר בחודשים הקרובים, סיאט לאון תזכה לעדכון מקיף, טכני וטכנולוגי, וגם האטקה הוותיק יזכה בהמשך למתיחת פנים שתאריך את מחזור החיים של הדגם. אז אמנם לא מדובר בהצגה של דגמים חדשים, אך כן מדובר בהשקעה חדשה במותג שמבטיחה את המשך קיומו לשנים הבאות. לצד זה, מנכ"ל החברה ציין כי הם בוחנים את המקום של סיאט גם בתחום החשמלי. 

 

מותג קופרה יחל השנה בשיווק של ה- טווסקאן, הקרוסאובר החשמלי הראשון של המותג עם 340 כ"ס וטווח של 550 ק"מ, אליו יצטרף השנה גם קופרה טראמר (Terramar) שישווק עם מנועי בנזין או פלאג-אין ובמהלך השנה הבאה יצטרף גם הקרוסאובר העירוני החשמלי קופרה רוואל. לצד זה, קופרה מדווחת כי בשבועות הקרובים היא תציג גרסאות מעודכנות לקופרה לאון ולקופרה פורמנטור.

 

קופרה טווסקאן החשמלי
קופרה טווסקאן.

החדשות הגדולות ביותר עבור המותג זו הכוונה להיכנס לשוק האמריקאי לקראת סוף העשור ואת זה, קופרה מתכננת לעשות עם גרסה חשמלית לפורמנטור, כנראה הדור הבא של הדגם, ועוד קרוסאובר חשמלי גדול יותר. את הדגמים האלו קופרה תייצר במפעלים של פולקסווגן בצפון אמריקה. 

 

חברת סיאט מסרה בשנת 2023 סך של 519,176 רכבים חדשים גידול משמעותי של 35.3% לעומת שנת 2022. מותג קופרה מסר סך של 230,739 רכבים חדשים, גידול של 50.9%, ומותג סיאט מסר 288,437 רכבים חדשים, גידול נאה של 24%. 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 16

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.